هدایت به بالای صفحه

چهارشنبه, 19 ژانويه 2022


 EN   FR    PR

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 71787 | بازدید امروز : 20655 | کل بازدید : 23523914 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
بلوكارت

انجام أمور بلوكارت در آلمان و فرانسه و بلژيك


........... چگونه: تیم جهان تحصیل در این بخش یعنی گرفتن بلوکارت( کار در اروپا ) تمامی اموری را که باید متقاضیان انجام دهند با کمک متقاضی و سازمان های مربوط در آلمان-فرانسه - سوئد و ... (کشور های عضو بلوکارت) پیگیری میکند که ، بزرگترین امتیاز این روش این است که خود متقاضی از ابتدای کار خود تا انتها از نحوه چگونگی آن باخبر هست و به صورت 100 درصدی امور و مراحل را مانیتورینگ میکند و به صورت کامل با این امور آشنا خواهد شد . امتیاز دوم را میتوان به هزینه های انجام کار اشاره کرد . جهت اطلاعات از نحوه انجام کار و ... با ما در تماس باشید .

 19:29 - پنج شنبه 8 آذر 1397متن کامل >>
مهاجرت 2021
پناهندگان در 2021
کشتی امداد و نجات «اوشئان وایکینگ» متعلق به یک سازمان غیردولتی ۳۶۹ پناهجو را در آب های نزدیک ساحل لیبی از خطر غرق شدن نجات داد.
 ١٠:٥٠ - جمعه ٣٠ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
لیست سفید مهاجرت کاری برای مشاغل شناخته شده در آلمان 2020
تفاوت های بنیادی دانشگاه با Hochschule در آلمان
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری
فساد اداری مشکلی برای کشورهای اروپای شمالی
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
آمریکا دیگر مقصدی ایده‌آل برای نخبگان و دانشجویان بین‌المللی نیست
English UK annual conference, London
شماری از پرستاران در بیمارستان‌های مختلف در سوئد..
حزب مودرات خواهان توقف خدمات ترجمه رایگان و نامحدود به تازه‌واردان شد
مهاجرت به کانادا ( ویزای کار - ویزای مهارت کاری- ویزای دانشجویی ) work visa-skill work visa-student visa
مهاجرت به کانادا از طریق تجربه اشتغال کانادایی
آقای دیوید هورتل وزیر کنونی مهاجرت استان کبک کانادا
(Entrepreneur Immigration — Regional Pilot)
ماتئو سالوینی: مهاجران یک کشتی را در مدیترانه دزدیده‌اند.
شرکت دی اچ ال در ایران تعطیل شد
کارزار «بازگشت از آلمان»
انجام أمور بلوكارت در آلمان و فرانسه و بلژيك
تخفیف ویژه45%
براساس قانون وزارت علوم و تحقیقات کشور آلمان، دانشجویان این کشور تنها مجاز به داشتن شغل نیمه وقت هستند.
شروع و پابان طرج
صفحه اصلی > Home1 

دوستان و همراهان جهان تحصیل ... نوبتی اگر باشه نوبت کسب درآمد ما ایرونی هاست..  کار در کشورهای  عضو بلوکارت برای مثال  آلمان فرانسه بلژیک سوئد   جال چگونه امکان پذیر است ؟

(BLUE CARD) کار در اروپا (حوزه بلوکارت) چگونه؟      دوست دارید در یکی از گشورهای آلمان فرانسه بلژیک سوئد و یا ....زندگی و کار کنید و عضو یکی از کشورهای خوب اتحادیه اروپا باشید؟

      کارت آبی اتحادیه اروپا شبیه کارت سبز(گرین کارت) آمریکا است ولی این کارت فقط به آنهایی که  فارغ التحصیل دانشگاهی هستند و سوابق کار مرتبط دارند داده میشود. و این کارت فرصت حق کار و اقامت در اتحادیه اروپا را همزمان ایجاد میکند.

با مطالعه مطالبی که خدمدتان عارضیم میتوانید شرایط مناسب کاری در 13 کشور و  اخذ کارت آبی (Blue card) را توسط ما پیگیری کنید و مراحل آن را توسط تیم ما انجام دهید.

   نکات مهم:

  •    این کارت برای شهروندان که اروپایی نیستند صادر میشود . و با  اخذ کارت آبی اروپا میتوانید مثل یک شهروند اروپایی از تمام امتیازات بهره مند شوید.
  • صلاحیت داشتن کارت آبی توسط سازمان Blue card  اعلام میشود. و قانون این سیستم ؛ از 1/آگوست/ 2012 به تصویب پارمان آلمان فرانسه بلژیک سوئد و ... رسید. و میتوان گفت قاتون اقامت در آلمان فرانسه بلژیک سوئد و ...از این تاریخ اصلاح شد.
  • صاحبان کارت آبی آلمان فرانسه بلژیک سوئد و ... ( اروپا) میتوانند،حقوق و دستمزد برابر با شهروندان اتحادیه اروپا در همان شغل داشته باشند.
  • بعد از داشتن کارت آبی از  13 ماه در بلژیک  تا 4 سال در المان یا سوئد میتوانید  برای اقامت دائم درخواست دهید.

بخش زیر پاسخ به مهم ترین پرسش در مورد کارت آبی اتحادیه اروپا را فراهم می کند. خوب دقت کنید:

چه کسی می تواند برای کارت آبی اتحادیه اروپا درخواست دهد ؟

1-یک شهروند غیر اروپایی میتواند برای کارت آبی یا همان بلوکارت اقدام کند. ولی :

الف: مدارک او باید مورد تایید یکی از  کشورهای  آلمان فرانسه بلژیک سوئد و ... باشد و  ا ارزیابی شود.

ب:قرارداد کاری او باید حداقل سالانه 49.600 یورو و ماهانه 4.134 یورو باشد و شغل او جزء مشاغل مورد نیاز باشد.(رشته های علوم ، ریاضیات، مهندسان، پزشکان و IT- و آنهایی که مهارت حزفه ای دارند ) با مقدار 38.688 € (3.224 یورو در هر ماه

2- آیا قبل از سفر به آلمان فرانسه بلژیک سوئد و ... باید برای بلوکارت اقدام کنید؟ بله . قبل از ورود به آلمان فرانسه بلژیک سوئد و ...باید اپلای کنید.

3- بلوکارت یا کارت آبی چه مدت اعتبار دارد؟ مثلا در بلزیک 13 ماه - آلمان 4 سال - اتریش 24 ماه - فرانسه 3 سال - سوئد 3 سال و بعد از این مدت تبدیل به اقامت دائم خواهد شد .

4- آیا با داشتن بلوکارت اقامت دائم پیدا میکنید؟ بعد از دریافت بلوکارت و گذراندن 33 ماه و دانش زبان آلمان در سطح B1 میتوانید 21 ماه دیگر کارت خود را تمدید کنید وبعد از آن میتوانید اقامت دائم و پاسورت آلمان را دریافت نمایید.

5- با داشتن بلوکارت حق اقامت طولانی مدت در خارج از خاک اتحادیه اروپا را نخواهید داشت.

6-با داشتن بلوکارت بدون داشتن کار 18 ماه میتوانید در آلمان فرانسه بلژیک سوئد و ... اقامت داشته باشید.

7- با داشتن بلوکارت آلمان و اقامت 18 ماه میتوانید به کشورهای دیگر اروپا جهت زتدکی و کار ورود شوید.

8-در صورتی که بعد از 18 ماه خاک آلمان فرانسه بلژیک سوئدو ... را  ترک کنید و به کشور دیگر اروپا مثلا فرانسه جهت کار یا زندگی بروید .مدت زمانی که در فرانسه هستید جزء 33 ماهی خواهد بود که بعد از آن میتوانید جهت اقامت دانم آلمان اقدام کنید.

9-با داشتن بلوکارت  میتوانید به کشورهای دیگه اروپا سفر کنید.

10-آبا با داشتن این کارت عضو کاریابان آلمانی میشوید؟ در صوتی که کاری پیدا میکنید . کارفرما باید طی فراخوانی از افراد آلمانی دعوت کند در صورت عدم وجود  نیروی کار مناسب الویت با شمایی که بلوکارت دارید هست.

11- آیا بستگان همراه شما هم میتوانند در آلمان کار کنند؟ بله . بدون محدودیت بستگانی که همراه شما باشند میتوانند کار کنند.

12- همسر متقاصی نیاز به اثبات دانش زبان آلمانی دارد؟ خیر . فقط تا حدودی آشنایی کافی است.

اظلاعات بیتر:


 

خوب، فکر کنم کامل با روند چگونگی اخذ بلوکارت(Blue card) آشنا شدید. . حال تصمیم با شماست...  بعد از تصمیم میتونید جهت اعلام مدارک بهتون با ما در ارتباط باشید.  JAHANTAHSIL@GMAIL.COM

بخش آلمان/ جهان تحصیلدرود بر  برو بچه ها و رفقاي قديم و جديد جهان تحصيل

عرض أدب داريم خدمت تك تك شما دوستداران تحصيل و كار و زندگي  در خارج .مدتي هست كه پست جديدي به درد و دل نامه جهان تحصيل  أضافه نكرديم .امشب كه داشتم صفحات مجازي اين كتاب جهان تحصيل رو ورق ميزدم لابلاي اين برگه هاي مجازي كمي گرد و غبار ديدم كه هم ، يكم شرمنده بازديدكنندگان روزمره مون شدم و هم به اين فكر كردم كه بابا ما ده ساله شديم و تو اين ده سال تونستيم در كنار همه ي ناملايمتي هايي كه زندگي  در غربت بما مي آموزه، به خيلي از دوستاني كه از ما كمك خواستند و ما قبول مسئوليت كرديم پيششون شرمنده نباشيم و بخشي از تجربياتي كه بدردشون ميخورد بهشون انتقال بديم.اين هم عرض كنم شايد براي اين دسته از دوستاني كه  ما در بخش ورود به كشور مورد نظرشون (پذيرش تحصيلي ، بورسيه تحصيلي، اجازه كار،أمور مربوط در آن كشور ، خونه و ... ) كمكشون كرديم ،شايد ممتاز نباشيم ولي به اين اطمينان داريم كه بهشون ثابت شده بچه هاي جهان تحصيل از حداكثر تواناييشون در جهت هرچه بهترانجام دادن مسئوليت واگذار شده ،كم و كسر نذاشته و نخواهند گذاشت .يك

ادامه مطلب: کلیک کنید

♻️تيم دانشجويي جهان تحصيل/بلوكارت

 


 


درود بچه های جهان تحصیل به بچه های ایران"  پستی چند منظوره برای دانشجویان و جویندگان کار


درودی از نوع دانشجویی و کاری "هم میهنان " دانشجویان حال و آینده ،فارغ التحصیلان آینده و حال ، آیا تا به حال در جستجوی راه حلی مناسب و مقرون به صرفه برای ورود به کشوری بوده اید ؟ آایا میدانید

ادامه مطلب: کلیک کنید


 


 


JAHANTAHSI
LLLLLLLLLLLLLLLLLLL

 بعد<     9  8  7  6  5  4  3  2  1      >خانه


 

 

 

 

 

Flag Counter