چهارشنبه, 19 ژانويه 2022
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.


مهاجرت 2021
پناهندگان در 2021
کشتی امداد و نجات «اوشئان وایکینگ» متعلق به یک سازمان غیردولتی ۳۶۹ پناهجو را در آب های نزدیک ساحل لیبی از خطر غرق شدن نجات داد.
 ١٠:٥٠ - جمعه ٣٠ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
لیست مشاغل کاری آلمان 2020
لیست سفید مهاجرت کاری برای مشاغل شناخته شده در آلمان 2020
Whitelist Immigration of professional into recognized occupations لیست سفید مهاجرت حرفه ای برای مشاغل شناخته شده در آلمان: به موجب بند 6 (2) تبصره 1 شماره 2 آئین نامه اشتغال کار آلمان: مهاجرت متخصصان به مشاغل شناخته شده زبر مورد قبول است . آژانس فدرال کار آلمان (Bundesagentur für Arbeit، BA) مشخص کرده که برای پر کردن جای خالی در مشاغل زیر با متقاضیان خارجی در رابطه با بازار کار آلمان قابل توجیه است.
 ١١:٢٧ - چهارشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاوت دانشگاه با Hochschule در آلمان
تفاوت دانشگاه با Hochschule در آلمان
تفاوت های بنیادی دانشگاه با Hochschule در آلمان
بعد از سرزدن به قسمت مراکزآموزشی و مقاطع تحصیلی شاید شما که علاقه مند به تحصیل در ??آلمان هستید هنوز تفاوت دانشگاه با هخشوله یا Hochschule و Universität را نمی‌دانید و اینکه کدام را برای تحصیل انتخاب کنید و الزاما فرق بین این دو در چیست . در این جا سعی شده تا به این سوال پاسخ جامع و خوبی بدهیم.
 ٢٠:٥٣ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری
تقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری:
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری: ضروری است متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه‌های خارج از کشور از تاریخ 1398/04/01 برابر با 2019/06/22 صرفأ در دانشگاه‌های گروه الف (ممتاز) و گروه ب (خوب) قابل مشاهده در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل، ثبت نام رسمی نمایند. لذا مدارک صادره از دانشگاه‌های گروه ج (متوسط) چنانچه پذیرش رسمی آنها پس از تاریخ یاد شده باشد،
 ١٥:٥٤ - سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فساد در سوئد - خبر جهان تحصیل
فساد اداری در سوئد،نروژ،دانمارک،فنلاند
فساد اداری مشکلی برای کشورهای اروپای شمالی
سویدن و کشورهای دیگر اروپای شمالی از دیدگاه بین‌المللی کشورهایی تلقی می‌شوند که میزان فساد اداری خیلی اندک را دارند، ولی براساس سازمان بین‌المللی شفافیت، فساد اداری در این کشورها بیشتر شده‌است.
 ١٢:٢٥ - سه شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

 

Flag Counter