يكشنبه, 19 سپتامبر 2021
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.


  چاپ        ارسال به دوست

نحوه پذیرش مهاجرت نیروی متخصص کبک تغییر کرد

آقای دیوید هورتل وزیر کنونی مهاجرت استان کبک کانادا

از دوم ماه آگوست ۲۰۱۸ (۱۱ مرداد ۱۳۹۷) اداره مهاجرت استان کبک تغییرات عمده ای را در برنامه مهاجرت به روش نیروی متخصص این استان اعمال می کند. نحوه درخواست و پذیرش پرونده، لیست رشته تحصیلی و همچنین جدول امتیازبندی از مهمترین موارد در روش جدید هستند که دستخوش تغییرات شده اند.

در میان تمام تغییرات، نحوه پذیرش جدید مهاجرت نیروی متخصص کبک از مهمترین تغییرات محسوب می شود. پذیرش پرونده در روش جدید با استفاده از سیستمی مشابه اکسپرس اینتری فدرال خواهد بود، به این معنی که برخلاف گذشته پذیرش بصورت گزینش نوبتی انجام می شد، بررسی پرونده متقاضیان فقط با کسب حداقل امتیاز مورد نیاز گارانتی نخواهد بود و اداره مهاجرت کبک اختیار این را خواهد داشت تا از میان تمام پرونده ها، فقط متقاضیان با بیشترین امتیاز را جهت بررسی پرونده شان گزینش کند. شایان ذکر است که روش نیروی متخصص کبک به سبک قدیم آخرین روش مهاجرت تخصصی به کانادا بود که پرونده متقاضیان را به سبک گزینش نوبتی بررسی می کرد.

مورد دیگری از شرایط مهاجرت نیروی متخصص کبک که دستخوش تغییرات شده است لیست رشته های تحصیلی می باشد که متقاضیان برای واجد شرایط بودن باید مدرک تحصیلی در این رشته ها را داشته باشند. تنوع و تعداد رشته های تحصیلی در لیست جدید افزایش چشمگیری داشته است. اداره مهاجرت در روش جدید به متقاضیانی با سابقه تحصیل در رشته هایی مانند علوم تحلیل ریسک در صنعت بیمه، مدیریت اطلاعات، علوم آموزش کودکان، مدیریت رستوران، علوم طراحی اعضای مصنوعی بدن و تعمیر ماشین آلات کشاورزی بیشترین امتیاز را اختصاص می دهد.

تغییر دیگر در روش پذیرش جدید، تغییرات در جدول امتیازبندی و همچنین حداقل امتیاز واجد شرایط بودن می باشد. حدنصاب امتیاز برای تشکیل پرونده در روش جدید برای متقاضیان متاهل با ۲ امتیاز افزایش ۵۹ و برای متقاضیان مجرد با ۱ امتیاز افزایش نسبت به روش قدیم ۵۰ می باشد. مواردی نیز در جدول امتیاز بندی از قبیل امتیاز سن، تحصیلات، شغل و غیره تغییرات جزئی داشته اند. شما می توانید با استفاده از سیستم ارزیابی هوشمند شرکت ایمی گلوب (ویژه استان کبک) که مطابق آخرین تغییرات اداره مهاجرت کبک بروزرسانی شده است شرایط خود را برای این روش مهاجرتی سنجیده و نتیجه ارزیابی شرایط خود را بطور لحظه ای دریافت نمایید.


٠٩:٢٤ - جمعه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٦٩    /    تعداد نمایش : ٦٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

Flag Counter