جمعه, 22 اُكتبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
آسیا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6259 | بازدید امروز : 15081 | کل بازدید : 20622943 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آسیا > مالزی  > ورود اول به مالزی 
ورود اول به مالزی

سلام  خلاصه و مفید درباره ویزای مالزی  در اختیار شما

 

پيش از اين مسافران ايراني مالزي تنها مي‌توانستند در بدو ورود از يك ويزاي دو هفته‌اي توريستي بهره‌مند شوند ولي با قانون جديد به مسافران ايراني مالزي در بدو ورود يك ويزاي سه ماهه اعطا خواهد شد. اين در حالي است كه اداره رواديد مالزي اين هفته اعلام كرد كه 20 هزار نفر از مسافراني كه طي سال گذشته با ويزاي توريستي از كشورهاي مختلف وارد مالزي شده‌اند از بازگشت به كشورشان خودداري كرده‌اند. از اين رو اين اداره اعطاي ويزاي توريستي به مسافراني كه از جنوب هند به مالزي مي‌آيند را تا روشن شدن تكليف مسافران قبلي كه در مالزي مانده‌اند، متوقف كرد. پيش از آن نيز مالزي محدوديت‌هايي را براي اعطاي ويزاي كار به برخي از كشورها به دليل روشن نبودن تكليف مسافران قبلي به حالت تعليق درآورده بود. علي‌رغم اين مشكلات و با بررسي اين موضوع كه عدم بازگشت در بين مسافران ايراني نزديك به صفر است اين تصميم جديد را اتخاذ كرده است. مالزي مجازات‌ بسيار شديدي براي اقامت بدون مجوز در اين كشور اعمال مي‌كند كه ميزان آن بين 10 هزار رينگيت مالزي جريمه نقدي و 5 سال حبس و اخراج از اين كشور است كه حد آن به وسيله قاضي مشخص مي‌شود.

براي تهيه ويزاي Single Entery ، مدارك زيررابهمراه مبلغ 62000 ریال پول نقد به آدرس سفارت مالزي ميبريد وبعدازتحويل مدارك ، حدود 6 7روز بعد ويزاي شما آماده خواهد بود .

مدارك :

يك عكس 3*4

دعوت نامه یا پذیرش دانشگاه و کپی آن

برگه تمکن مالي بانك ( ضمانت بانكي ) معادل 6000 دلار(معادل شش میلیون تومان) که در حساب شخص متقاضی یا پدر وی به زبان انگلیسی موجود باشد، این رسید می تواند به ریال باشد.

اصل و كپي صفحه اول پاسپورت

اصل بلیط (رفت) یا رزرو بلیط و کپی آن

آدرس سفارت : خيابان ولنجك - بين خيابان هجدهم و بيستم - پلاك 46

مراجعه روزهای یکشنبه الی پنجشنبه، 9-12 صبح تلفن: 3-22404081

بعد از ثبت نام در دانشگاه ، ویزای شما توسط دانشگاه به ویزای دانشجویی (Multi Entry) یک یا دوساله تبدیل خواهد شد.

امیرعلی"

تحصیل زندگی کار در مالزی
تحصیل،زندگی ،کار در هندوستان
تحصیل،زندگی ،کار در استرالیا

 

Flag Counter