جمعه, 03 دسامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
آسیا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6025 | بازدید امروز : 56758 | کل بازدید : 21688327 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آسیا > مالزی  > دانشگاه مالتی مدیا 
دانشگاه مالتی مدیا

Multimedia University - MMU

دانشگاه مالتی مديا از دو مجتمع دانشگاهی يا کمپوس مجزا تشکيل شده است:

مجتمع سايبر جايا: در اين مجتمع دانشکده‌ی IT، دانشکده مهندسی، دانشکده خلاقيت‌های چند رسانه‌ای و دانشکده مديريت واقع شده است. مجتمع سايبر جايا در بيست کيلومتری فرودکاه کوالالامپور واقع شده است.

مجتمع دانشگاهی ملاکا: اين مجتمع در يک محوطه ۵۲ هکتاری ، در يک منطقه صنعتی و تجاری و در مجاورت آيرکروه که منطقه توريستی بسيار معروفيست واقع شده است. در اين مجتمع مرکز تحصيلات پيش دانشگاهی، دانشکده‌ی مهندسی و فن آوری، دانشکده‌ی فن آوری اطلاعاتی و دانشکده‌ی تجارت و حقوق واقع شده‌اند.

مقطع کارشناسی در اين دانشگاه از دو سطح مختلف آلفا و بتا آغاز می‌شود. تفاوت اين دو سطح در اين است که کسانی که از دوره آلفا تحصيل را آغاز نمايند، ابتدا به مدت يکسال دروس پيش دانشگاهی را گذرانده و سپس وارد سطح بتا می‌شوند و دوره‌ی بتا برای کسانی است که در ايران پيش دانشگاهی را گذرانده‌اند. شرايط ورود به اين دو سطح بطور کلی بدين شرح می‌باشند:

سطح آلفا: کسانيکه داراي ديپلم ۳ ساله نظام جديد هستند، تحصيل را از اين سطح آغاز می‌کنند. طول اين دوره يکسال می‌باشد که بعنوان جايگزين دوره پيش دانشگاهی می‌باشد. با توجه به اينکه مقطع ليسانس در مالزی بطور استاندارد ۳ سال است، کسانی که از سطح آلفا تحصيل را آغاز نمايند، پس از ۴ سال موفق به اخذ مدرک ليسانس خواهند شد.

سطح بتا: کسانی که دارای ديپلم نظام قديم، مدرک پيش دانشگاهی و يا فوق ديپلم باشند تحصيل را از اين سطح آغاز می‌کنند. طول دوره ليسانس برای کسانی که تحصيل را از اين سطح آغاز نمايند ۳ سال می‌باشد.

amirali"

تحصیل زندگی کار در مالزی
تحصیل،زندگی ،کار در هندوستان
تحصیل،زندگی ،کار در استرالیا

 

Flag Counter