جمعه, 03 دسامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
آسیا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5736 | بازدید امروز : 57859 | کل بازدید : 21689428 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آسیا > مالزی  > دانشگاه ملی مالزی 
دانشگاه ملی مالزی

 

University Kebangsaan Malaysia - UKM

Universiti Kebangsaan Malaysia (National University of Malaysia)= UKM  یا به عبارتی UKM

این دانشگاه درواقع دانشگاه ملی کشور مالزی است. واژه Kebangsaan در زبان مالایی به معنای ملی می‌باشد. دانشگاه یو کی ام در سال 1970 تأسیس گردیده است و ارائه دهنده‌ی بهترین دوره‌های تحصیلی با ساختار تحصیلی گذراندن واحد درسی و پایان نامه بصورت تمام وقت و نیمه وقت می‌باشد.

مساحت این دانشگاه 1100 هکتار است و در منطقه‌ای به نام Kajang به فاصله 25 کیلومتری پایتخت قرار دارد. وسایل نقلیه عمومی و ترن رفت و آمد به دانشگاه را آسان می‌نماید. هم اکنون دردانشگاه یو کی ام تعداد 19,371 دانشجوی مقطع کارشناسی، 7,473 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و 1,027 دانشجوی خارجی از 35 کشور مختلف جهان مشغول به تحصیل می‌باشند.

  • شرایط عمومی زبان انگلیسی:

برای متقاضیان دارا بودن مدرک تافل با حداقل امتیاز 550 و یا مدرک ایلتس با حداقل امتیاز 5.5 اجباری می باشد. لازم به ذکز است این شرایط زبان در برخی از رشته ها متفاوت می باشد که هنگام اخذ پذیرش می بایست به شرایط اختصاصی آن توجه نمود ، در صورتی که متقاضیان دارای مدرک زبان نباشند باید در امتحانات تعیین سطح دانشگاه شرکت نمایند که در صورت کسب ننمودن نمره حد نصاب لازم باید در کلاسهای زبان دانشگاه شرکت نمایند.

  • در دانشگاه UKM رشته‌های متنوع به سه صورت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌شود:
  1. Thesis Only
  2. Coursework Only
  3. Coursework and Thesis

شهریه این دانشگاه نسبت به دانشگاه upm یک و نیم برابر گرانتر میباشد یادآوری میکنم دانشگاه upm و ukm تقریباً در نزدیکی هم میباشند و از لحاظ علمی تقریباً هم سطح میباشند دانشگاه ukm بیشتر در رشته های علوم انسانی و رشته های محض و science مثل ریاضی، فیزیک، و... فعال میباشد

داشنگاه ukm بدون داشتن نمره میننم زبان حتی پذیرش موقت هم نمیدهد شما باید حتماً بیای در امتحان تعیین سطح زبان دانشگاه شرکت کنی بعداً تکلیف پذیرشتون مشخص میشه که این برای مشمولان سرباز مشکل ساز میباشد.

amirali"

تحصیل زندگی کار در مالزی
تحصیل،زندگی ،کار در هندوستان
تحصیل،زندگی ،کار در استرالیا

 

Flag Counter