چهارشنبه, 19 ژانويه 2022
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4988 | بازدید امروز : 27729 | کل بازدید : 23530988 | بازدیدکنندگان آنلاين : 8 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > انگلیس > تحصیل در انگلیس 
تحصیل در انگلیس

در این پست درباره تحصيل در انگلیس میخوانید:

اگر قصد تحصيل در لندن داريد حتماً بايد از قوانين و مقررات مهاجرت به بريتانيا اطلاع کامل داشته باشيد.
بايد بدانيد که ورود به بريتانيا برای همه مستلزم داشتن رواديد يا اخذ مجوز ورود نيست. اما اگر شما نياز به چنين مدارکی داريد می توانيد به سايتهای اينترنتی مراجعه کنيد که اطلاعات مربوط به شرايط حقوقی و مراحل کار را در اختيار شما قرار می دهند.
وزارت کشور بريتانيا (The UK Home Office) و وزارت امورخارجه و کشورهای مشترک المنافع (The Foreign and Commonwelth Office) هر يک سايت مربوط به خود را دارند. به علاوه شورای فرهنگی بريتانيا (British Council) نيز راهنمای اينترنتی ساده و قابل فهمی برای اين منظور تهيه کرده است.

اتباع کشورهای غير عضو در جامعه اقتصادی اروپا
مهمترين شرط اين است که تمام اتباع کشورهايی که عضو جامعه اروپايی نيستند و قصد تحصيل در بريتانيا دارند بايد قبل از تقاضای رواديد دانشجويی مدرک پذيرش برای تحصيل در دوره های عرضه شده در مؤسسه آموزش عالی مورد حمايت مالی دولت، مدارس خصوصی مستقل يا مؤسسات خصوصی واجد شرايط را داشته باشند.

در سايت شورای فرهنگی بريتانيا (www.britishcouncil.org.uk) بخشی وجود دارد که تعريف دقيق مؤسسات واجد شرايط در آن ذکر شده است. برای تقاضای رواديد دانشجويی بايد علاوه بر مدارک مربوط به پذيرش از سوی مؤسسه آموزشی مربوطه، مدارک دال بر داشتن توانايی مالی برای پرداخت مخارج تحصيل و اقامت در بريتانيا، بدون نياز به کار در اين کشور را ارائه کنيد.

منظور از اتباع کشورهای عضو جامعه اقتصادی اروپا کسانی است که تبعه کشورهای ذيلند:
اتريش، بلژيک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، يونان، ايسلند، ايتاليا، ليختن اشتاين، لوکزامبورگ ، هلند، نروژ، پرتغال، سوئيس، اسپانيا، سوئد، بريتانيا و ايرلند.

ورود با رواديد
اگر برای ورود به بريتانيا نياز به رواديد دارد، بايد آن را از سفارتخانه يا کنسولگری بريتانيا دريافت کنيد. با مراجعه به هر کدام از محلهای فوق الذکر يا شورای فرهنگی بريتانيا خواهيد دانست که آيا برای ورود به بريتانيا نياز به رواديد داريد يا خير.

کار در حين تحصيل
اگر مدت تحصيل شما در بريتانيا بيش از شش ماه باشد، مجاز خواهيد بود که در طول نيمسال تحصيلی هفته ای بيست ساعت و در زمان تعطيلات، به طور تمام وقت کار کنيد. اگرچه به تشخيص وزارت کشور، اجازه بيش از بيست ساعت کار در هفته، تنها در صورتی که بخشی از فعاليت تحصيلی تان را تشکيل دهد به شما داده خواهد شد.

بدرود / تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل در انگلیس

 

Flag Counter