هدایت به بالای صفحه

سه شنبه, 28 سپتامبر 2021


 EN   FR    PR

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2486 | بازدید امروز : 19754 | کل بازدید : 19646614 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
صفحه اصلی > عمومی > پناهندگی نه 

   

 به گزارش بچه های جهان تحصیل : ناپدید شدن یک جوان ایرانی .خروج از ایران توسط یک قاچاق چی انسان با پرداخت 35 میلیون تومان                                                                    

کلیه مطالب مستند است:   شروع سفر = مرز بازرگان+ترکیه(بدروم)+کشتی توریستی+یونان+پرواز به آلمان

ولی درعمل: مرز بازرگان=ترکیه(بدروم)=قایقی قدیمی(شبانه)=غرق شدن قایق=مرگ  3 ایرانی =انتقال جسدها به ایران=عزادار شدن 3 خانواده=پایان زندگی ای که میتوانست حال در ایران ادامه دار باشد=نجات یافتن یک ایرانی با  مهارت شنای خود و پناهنده شدن در کشور هلند=ناپدید شدن 1 جوان خوشتیپ ایرانی = افسردگی مادر=خاطرات روزهای بزرگ شدن پسر=آرزوی مادر این است پسر را در هرجا  به جزء آبهایی که مرام نمیشناسد ببیند= و ناراحتیم،ناراحتیم و ناراحتیم.

برایمان دعا کنید در جهت کمکی که یک مادر از بچه های جهان تحصیل طلب کرده،بتوانیم فقط 1 خبر و انشاءالله خوب و به دور از .....      مادری که غذایی جزء غصه و کاری جزء گریه ندارد به پسرش که مانند خیلی ها به دنبال سرنوشتشان  در آنسوی مرزها بودند و هستند. ولی فریب نامردی، نامرد  تر از خود  را خورد دوباره دیدار کنند و هم دیگر را در آغوش بگیرند.که یقینا با این کار توانسته باشیم حرکت مفید و مثبتی را قدم برداشته  و سنگینی نامه اعمال خود را کمی سبکتر و دل آن مادر را شاد و همانند روزهای خوشش باز گردانیم.

 به انرژی های مثبت هر یک از شما که پرتاب میکنید ایمان داریم و مطمئنیم ، کائنات آنها را دریافت و به بچه های جهان تحصیل ارسال میکنند .

نکته ای که از این خبر میشود دریافت کرد: هیچ راهی جزء مهاجرت سالم ، وجود ندارد و همه راه ها  از این قبیل ، نتیجه ای جزء مکافات نخواهند داشت .

آیا زندگی در کمپی که  زمانش نا مشخص- غذایش نا مشخص- رفتارهایشان حتی غرور بچه ای را خورد میکند، بهتر از کمترین سطح زندگی در ایران است؟ پاسخ هر عقل سلیمی خیر است . نه گفتن به پناهندگی  ،  نه گفتن به مهاجرت غیر قانونی.

دوستان : مهاجرت غیر قانونی= پذیرفتن توهمات اجباری=قایق شکسته=ناپدید شدن=خودکشی=بی شخصیت شدن=بی اعتبار شدن=پذیرفتن دیکته های دولت بیگانه ای که پذیرش هر پناه جو ، به خاطر منافع مالی که از سازمان ملل برای هر پناهنده دریافت میکنند است نه ترحم و نه حمایت و نه ......

پناهندگی : برای مردمان کشور های جنگ زده ای است که هر روز و شب ، بمب هایی به جای باران از آسمان کشورشان میبارد و نه برای مردمان کشوری که یک روز  خود ، پناهندگان اروپایی را همانند یک مهمان  پذیرایی و با تمام وجود،  دلتنگی غربت را برایشان از بین میبردند ونه برای کشوری که در این بزرگترین آشوب منطقه ای حتی یک نفر جرات تعرض و دست درازی به ناموسشان را نمیکند و  نه برای ایرانی که جوانانشان میتوانند به جای پناهنده شدن با ورود خود به آن کشور در جابجایی علم در این جهان نقشی ایفا کنند.

دوستان ما ، بدانید و بدانید :   متاسفانه کشورهای دوست نما مدتی است سعی دارند با توجه به آرامش و امنیتی که در کشور حاکم است با تبلیغات خوب برای پناهنده شدن ایرانیها به کشورشان به جای دعوت از هموطنان علمی و کارآزموده و کارآفرین و سیاسیون پخته ای که کمی انتقاد دارند انها را با منت بپذیرند و چوماق خود را هر بار خواستند به شیوه های دیپلماتیک و فردی و .... بر سر آنها بکوبند و کشور ایران را یک کشوری که پر از مشکل است در جامعه جهانی بشناسانند و از آب گلالودی که خود با هدایت به پناهنده شدن سوق دادند ماهی هایی تازه و نفس و پخته را صید کنند.

فکر کنم ، منظور خود را توانستیم بیان کنیم که اگر هوای غربت، که همیشه سرد نیست ، به سرتان زده به جای پرداخت آن 35 میلیون تومان، سعی کنید کمی راه اعتماد با کسانی که میتوانند و درآنجا زندگی کردند  ،شما را در یک مهاجرت سالم و قانونی همراهی کنند را باز کنید و به جای امتیازاتی که میخواهید در یک زمان کوتاه بدست آورید ، همانند آنهایی که خاک غربت را خورده اند . پیش بروید و قدم های آنها را بردارید.

مهاجرت: لذت بخش ترین و امیدوارکننده ترین بخشی از یک  زندگی است - مرز نمیشناسد- جسارت  و صبوری میخواهد- پیشرفت را به دنبال دارد  و ایجاد میکند . ولی نمیشود راه 7 ساله را 7 ماه یا 7 روزه رفت. در ایران کارگری کردن در هر رتبه ای نسبت به خیلی از شغل ها در آن کشورهایی که آرزویش را دارید. شرف  دارد.

مخلص همه شما - امیر - ادمین تیم دانشجویی جهان تحصیل

 

 

 

 

 

Flag Counter

45FD31B-5C6E-11D1-9EC1-00C04FD7081F>>