هدایت به بالای صفحه

چهارشنبه, 19 ژانويه 2022


 EN   FR    PR

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3922 | بازدید امروز : 25660 | کل بازدید : 23528919 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
بلوكارت

انجام أمور بلوكارت در آلمان و فرانسه و بلژيك


........... چگونه: تیم جهان تحصیل در این بخش یعنی گرفتن بلوکارت( کار در اروپا ) تمامی اموری را که باید متقاضیان انجام دهند با کمک متقاضی و سازمان های مربوط در آلمان-فرانسه - سوئد و ... (کشور های عضو بلوکارت) پیگیری میکند که ، بزرگترین امتیاز این روش این است که خود متقاضی از ابتدای کار خود تا انتها از نحوه چگونگی آن باخبر هست و به صورت 100 درصدی امور و مراحل را مانیتورینگ میکند و به صورت کامل با این امور آشنا خواهد شد . امتیاز دوم را میتوان به هزینه های انجام کار اشاره کرد . جهت اطلاعات از نحوه انجام کار و ... با ما در تماس باشید .

 19:29 - پنج شنبه 8 آذر 1397متن کامل >>
مهاجرت 2021
پناهندگان در 2021
کشتی امداد و نجات «اوشئان وایکینگ» متعلق به یک سازمان غیردولتی ۳۶۹ پناهجو را در آب های نزدیک ساحل لیبی از خطر غرق شدن نجات داد.
 ١٠:٥٠ - جمعه ٣٠ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
لیست سفید مهاجرت کاری برای مشاغل شناخته شده در آلمان 2020
تفاوت های بنیادی دانشگاه با Hochschule در آلمان
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری
فساد اداری مشکلی برای کشورهای اروپای شمالی
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
آمریکا دیگر مقصدی ایده‌آل برای نخبگان و دانشجویان بین‌المللی نیست
English UK annual conference, London
شماری از پرستاران در بیمارستان‌های مختلف در سوئد..
حزب مودرات خواهان توقف خدمات ترجمه رایگان و نامحدود به تازه‌واردان شد
مهاجرت به کانادا ( ویزای کار - ویزای مهارت کاری- ویزای دانشجویی ) work visa-skill work visa-student visa
مهاجرت به کانادا از طریق تجربه اشتغال کانادایی
آقای دیوید هورتل وزیر کنونی مهاجرت استان کبک کانادا
(Entrepreneur Immigration — Regional Pilot)
ماتئو سالوینی: مهاجران یک کشتی را در مدیترانه دزدیده‌اند.
شرکت دی اچ ال در ایران تعطیل شد
کارزار «بازگشت از آلمان»
انجام أمور بلوكارت در آلمان و فرانسه و بلژيك
تخفیف ویژه45%
براساس قانون وزارت علوم و تحقیقات کشور آلمان، دانشجویان این کشور تنها مجاز به داشتن شغل نیمه وقت هستند.
شروع و پابان طرج
صفحه اصلی > Home1 > Home 2 

درود بر شما دوستان  عزیز- نوشتن رزومه :CV


برای درست كردن و يا اپديت كردن CV  خودتون با اين سايت میتونید بعد از پر كردن اطلاعات خواسته شده ، خروجي اون CV تون رو PDF  دريافت کنید.

وارد لیک  روبرو شوید و کارتون رو آغاز کنید:
04:54:24- بخش آی تی تیم دانشجویی جهان تحصیلقابل توجه هموطنان مقيم در دانمارک:


برابر دستور واصله از مقامات ذيربط داخلي کليه متقاضياني که بصورت غيرقانوني از مرز خارج گرديده اند به منظور ارائه درخواست جهت رفع ممنوعيت قانوني، ضروري است با مراجعه به سايت تاک به نشاني اينترنتي tak.mfa.ir ضمن ثبت نام با نام کاربري  و  کلمه عبور به اين سامانه مراجعه و پس از تکميل فرم آنلاين و مدارک درخواستي با اصل مدارک مربوطه و کد رهگيري دريافتي به بخش کنسولي سفارت مراجعه نمايند.
لازم به ذکر است از تاريخ 15/08/1395 برابر با ( 05.11.2016 ) بخش کنسولي سفارت از قبول مدارک به صورت رويه قبلي (دستي) خوداري خواهد نمود.( سفارت  ايران در دانمارك)


بخش دانمارک- جهان تحصیلسلامی دوباره....   دوره زبان آلمانی در اتریش:


دوره زبان الماني از ابتدا تا حرفه اي: کشور برگزار کننده: اتريش ، آلمان / براي ترم بهار ٢٠١٧/ مهلت ثبت نام: ٢٢ نوامبر/ ١٠ ماه/ سخت هست  ولي هدفمند باشید دوره را با موفقیت میگذرونید.هزینه هر 2 ماه(اترم) حدودا 450euro  هست.
04:47:15-دوشنبه ١ آذر ١٣٩٥

برای دانشجویانی که مدرک زبان فرانسوی ندارند و میخواهند دوره زبان فرانسوی را در خاک فرانسه و یا بلژیک بگذرانند. فقط و فقط برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه این دوره ها ممکن هست.6 الی 12 ماه این دوره ها برگزار میشود. و هزینه هر 2 ماه(اترم) حدودا 450euro  هست.
04:37:54-دوشنبه ١ آذر١٣٩٥ سلامی دوباره به شما بازدیدکنندگان عزیز


امیدوارم خوب باشید. لیست رشته های قابل پذیرش دانشگاه بوخوم نوسط بخش آلمان تیم  اعلام شد :


 • دانشگاه بوخوم - UNIVERSITÄT BOCHUM:
 • ارسال مدارک: قبل از 15 ژانویه
 • ترم تابستان ( ارشد علوم و مهندسی)

1. English language and literature(Master of Science)
2. Electrical and Computer Engineering(Master & Bachelor of Science)
3. IT security / information technology (Master of Science)
4. IT security / networks and systems (Master of Science)
5. Mechanical engineering (Master of Science)

رزا-آلمان-تیم دانشجویی جهان تحصیل
سلام دوستان

امیدوارم خوب باشید. من لیست رشته ها و مقاطع مورد نظر دانشگاه دویسبورگ- اسن رو آپدیت کردم و در این پست براتون می نویسم. 

 • دانشگاه دویسبورگ- اسن
 • ارسال مدارک: قبل از 15 ژانویه
 • دانشگاه دویسبورگ-اسن
 • ترم تابستان - ارشد علوم و مهندسی

 • 1.Automation and Control
 • 2.Computational Mechanics
 • 3.Computer Engineering
 • 4.Communications Engineering
 • 5.Embedded Systems Engineering
 • 6.Management and Technology of Water and Waste Water
 • 7.Mechanical Engineering
 • 8.Power Engineering
 • 9.Technical Logisticsرزا-آلمان- تیم دانشجویی جهان تحصیل- پنجشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٥دانمارک: درود به شما باردید کننده دانمارک دوست

هر آنچه نیاز هست ابتدا درباره دانمارک بدانید را در این پست به صورت موضوعی براتون آماده کردیم.


 • - دانشگاه آرهوس جزء  100 دانشگاه برتر جهان شد. رتبه98=2016
 • -  دانشگاه کپنهاگ  جزء 2 دانشگاه نخست در اروپا شد .
 • -  دانشگاه های دانمارک رتبه دوم بهترین دانشگاه های برای  رشتها های مهندسی اعلام شد.
 • -بهترین مقاصد شغلی  برای فارغ تحصیلان اروپایی ، در اروپا دانمارک اعلام شد.
 • -دانمارک دارای رتبه دوم بهترین کیفیت زندگی در جهان است.
 • -دانمارک دارای رتبه سوم بهترین سیستم آموزشی در جهان است.
 • -دانمارک، شادترین کشور جهان اعلام شد . 
 • -شش دانشگاه دانمارکی  بین بهترین دانشگاه های اروپا اعلام شد
 • - آلبورگ و کپنهاگ جزء بهترین شهر های اروپا اعلام شد .
 • -55% دانشجویان بین المللی به ماندن و ادامه زندگی در دانمارک رای دادند و دانمارک را برای ادامه تحصیل و زندگی انتخاب کردند 
 • -کپنهاگ بهترین شهر جهان شناحته شد .
 • -دانشگاه های دانمارک جزء 200 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.
 • -فوربس: دانمارک بهترین کشور برای کسب  و کار در جهان است.
 • -دانشکده معماری آرهوس در بخش بین الملل به رسمیت شناحته شد
 • - 59.000 شغل سبز در دانمارک(2014)
 • -دانمارکی ها شادترین مردم جهان شناحته شدند.
 • -دانمارک رتبه دوم اقتصاد در اتحادیه اروپا را داراست.
 • -دانمارک، بهترین دانشگاه های حوزه اسکاندیناوی را داراست.
 • -دانمارک رتبه 201 فساد(عدم شفافیت مالی) را در جهان داراست. 
 • -بانک جهانی: دانمارک ساده ترین محل برای انجام کسب و کار در اروپاست.


مترجم: امیر- تیم دانشجویی جهان تحصیل  مقاله :

هر زمان از مردمی که در  منا(عربستان سعودی) به بدترین شیوه ممکن،  دیده از این جهان گشودند . صحبتی ، فیلمی-کلیپی و ... میبینم و میشنوم .اینقدر ناراحت و اعصبانی میشم که ... امان نمیدادم .

آخه میشه مگه : عده ای رو که بعد از درخواست :  بهشون اجازه ورود(ویزا)  به خاکت  رو بدی . یعنی با درخواست ویزاشون ، اونم خونه خدا   100% موافقت کنی . هزینه مهمان کردنشون هم دریافت کنی ، ولی از دادن آب( آشامیدن)  بهشون دریغ کنی که اینقدر تشنه بشن تا از بین برن و شهید خداشون کنی؟

و از یک دیده دیگه میخوام به آنهایی  اشاره کنم  : کشتاری که در فرانسه رخ داد رو پیگیری کردند و ناراحتیشون اینقدر زیاد بود که عکس پروفایلشون رو به احترام سوگ فرانسه ،پرچم فرانسه کردند ولی ایرونی هایی که اکثریتشون ، جای مادر و پدرمون بودند رو با کمال بی توجهی از کنارش گذشتند. نمیگم  بیاید غم دار بشید . حرفم اینه که اگه اون فرانسوی ها  مضلومانه کشته شدند ، آیا ایرونی هایی که  بخاطر نداشتن آب،  خونشون ریخته شد مضلومانه  از پیش ما نرفتن؟ ؟ بخدا قسم ناراحت کننده هست ... بیچاره ها چه گناهی کرده بودن؟  بعد از چندین سال صبر و در اولین سفر خارجیشون این طور سرشون بلا میاد . وای  ..اونم خونه خدا ..  اگرچه سعادت میخواد خونه خدا پیش خودش بمونی و دیگه جایی نری ، ولی من خودمونو میگم ، چرا مثل جهان اولی ها برخورد نکردیم و نمیکنیم که اول بتونیم پشت هموطن مون رو خالی نکنیم و بعد به فکر و یا ابراز همدردی با بقیه باشیم.

نتایج من تا الان :  هیچ مرزی رو در جهان و بین کشورها نشناسید حتی اگه بهتون اجازه ورود ( ویزا ) به 1 کشوری رو ندادن ، اینقدر تلاش کنید و پیگیری  که این اجازه رو بگیرید.-  ولی هرجا که هستید اول از همه به هم زبان خودتون  توجه و کمک کنید ، بعد به کسانی که هم زبانتون نیستند ، یا این کار به خونتون  که مادرتون  هستش مدیون نیستید و اونقدر پیش خدا جایگاه پیدا میکنید که همه بهتون افتخار میکنن.- هر وقت یک خارجی از ایران یا ایرانی بد میگه بهشون اجازه حرف زدن رو ندید حتی اگه درست میگه. میدونید چرا؟ جون هر چی مرد : اگه یک نفر بیاد از آبجی ،داداش،مامان،بابا،زن،شوهر تون  بدی بگه یا حرفی بزنه که بهشون توهین یا دخالتی باشه  .نمیخواید سرشو جدا کنید ؟ 100% آره . میدونید چرا ؟ چون دوست ندارید هیچ کسی در مسائل شخصیتون و خانوادگی تون دخالت و فضولی کنه.  به جون خودم و خدا قسم . ما چه ایران باشیم یا خارج ایران . در مقابل 1 خارجی،  ایران خانواده ماست نزاریم به خانواده مون توهین و یا فضولی کنند حتی اگه داخل خانواده مون مشکل داریم ، آبرو داری کنیم .  مثل اون آقا  و خانوم و یا بچه ای که حتی طلاق میگیرن یا از خانواده طلاق هستند چنان به خانوده شون غیرت دارن کسی جرات دخالت و ... رو هیچوقت به خودش نمیده . مگه ما مدعی نیستیم فرزند کوروشیم؟ مگه ما نمیگیم که که در ماه محرم مواظبیم خطا نکنیم؟ اگه آره: پس چطوری مثل کشورهای جهان اولی نباید عکس پرچم ایران را، یکی از عکس های پروفایلمون کنیم ؟ آخه تا کی فقط حرف بزنیم ما فرهنگ داریم و تاریخ؟  میدونید که یک خارجی وقتی که باحاتون میخواد آشنا بشه به این مسائل چقدر توجه میکنه و واسش اینقدر مهمه که در روابطش باحاتون نقش میده . جهان اولی شدن  شروعش این هاست که در رفتار هامون نشون میدیم و پله پله 1 روزی میشیم سوئیس- سوئد-دانمارک و ....  . دوستان:  تیم دانشجویی جهان تحصیل  در حال ایجاد ، یک گروه تلگرامی-فیس بوکی برای  ارتباط دانشجوها و دوستای عزیزمون در ایران با هم نوع هاشون در دنیا هستش که به کمک دیپلماسی حرف با حرف همه مرزها رو بشکنن و ارتباط مردم با مردم که اکثریت مردم جهان دارن از اون منافع میبرن و همیشه آپدیت هستن بهره ببرن. فقط ازتون میخوایم که حرمت خانواده مون به نام ایران رو حفظ کنید و از حقی که خدا بهمون داده نهایت استفاده رو کنیم . خدا ما آدما رو  در کره ای به نام زمین آفریده و هیچ مرزی هم اونموقع نبوده  ولی  این مرزها رو در حال حاضر دولت مردها به وجود آوردن . میدونید چرا ؟  چون کلمه وطن درست تر تعریف بشه و هموطن معنی پیدا کنه و نه بخاطر حبس مردمشون در اون کشور.مثل کشورهای جهان اولی حداقل اخلاقمون رو اینترنشنال کنیم ، مطمئن باشید با عاشق وطن بودن هیچ وطن دوستی ، مهری روتون نمیچسبونه و بلکه اگه بخواد ارتباطی باحاتون رو داشته باشه ، در ارتباطش باحاتون مسمم تر - محکم تر-صمیمی تر میشه چون مطمئنه ، کسی که به خانواده اش احترام میزاره به یک دوست- کارفرما - کشور- شرکت و دانشگاه  خارجی  هم احترام میزاره. خبر خوبی در راه است... فدای تک تکتون بشم  .


امیر-ادمین- تیم دانشجویی جهان تحصیلJAHANTAHSILLLLLLLLLLLLLLLLLLL

 بعد<     9  8  7  6  5  4  3  2  1      >قبل


 

 

 

 

 

Flag Counter