سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

 •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
 •            ID Skype :      Jahantahsil     
 •            Telegram :   @Jahantahsil     
 •        Whats app: +46-765196808     
 •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 709 | بازدید امروز : 19730 | کل بازدید : 19646590 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > بلژیک > بورسیه تحصیلی در بلژیک 
بورسیه تحصیلی در بلژیک

بورسیه تحصیلی بلژیک برای دانشجویان بین المللی

دوستان با همکاری چندی از اساتید و تجربه9 ساله خود ،در این پست از بورسیه هایی که میتوان گرفت نام میبریم و اللخصوص در این پست به کشور بلژیک اشاره میکنیم.

 • همکاری دانشگاه فنی بلژیک (BTC)  برای ارائه بورس های تحصیلی و کارآموزی

 • آژانس توسعه بلژیکی کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان از 18 کشور همکار در ارائه بورس با این کشور را ارائه می دهد. حمایت و کمک هزینه تحصیلی (کارشناسی ارشد و دکترای)، کارآموزی، آموزش، تورهای و سفرهای تحصیلی برخی از برنامه های این بورسیه های تحصیلی می باشند. این فرصت ها در بلژیک و یا در کشورهای شریک ارائه می شود.

 • بورسیه مقطع کارشناسی ارشد VLIR-UOS در بلژیک

بورسیه VLIR-UOS به دانشجویان کشورهای در حال توسعه در آسیایی، آفریقایی و امریکا لاتین که به دنبال یک تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های بلژیک باشند ارائه میگردد. بورس های تحصیلی شهریه، مسکن، کمک هزینه زندگی، هزینه های سفر، و سایر هزینه های مربوط به برنامه را پوشش می دهند.

 • بورسیه تحصیلی بلژیک برای دانشجویان بین المللی کارشناسی ارشد و دکتری

دولت بلژیک یک برنامه جدید بورس تحصیلی، کارشناسی ارشد ذهن را با هدف ترویج بین المللی دانشگاه فلاندرز راه اندازی کرده است. این بورسیه تا 35 کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان کارشناسی ارشد برجسته از همه کشورها ارائه می کند. به دانشجوی ورودی با بورس تحصیلی تا حداکثر 7.500 یورو در هر سال تحصیلی تعلق می گیرد.

 • کمک هزینه تحصیلی بورسیه تحصیل دانشگاه بلژیک برای دانشجویان بین المللی

 • بورس های تحصیلی داشگاه علوم لوون برای دانشجویان بین المللی

بورس تحصیلی لوون برای دانشجویان با انگیزه و با استعداد بین المللی، علاقه مند به شرکت در یک دوره تحصیلی کارشناسی ارشد بین المللی در دانشکده علوم K.U.Leuven.  تعلق می گیرد، میزان کمک هزینه تحصیلی می تواند تا 10000 یورو به مدت 1 سال باشد. بورس تحصیلی همیشه شهریه 1 سال، بیمه و پوشش بیمه درمانی عمومی را پوشش میدهد. مقداری که معمولا به دانشجو برای هزینه های زندگی تعلق می گیرد می تواند متفاوت باشد.

 • همچنین برنامه کمک هزینه تحصیلی IRO دکتری به دانشجویان مستحق از کشورهای در حال توسعه جهت گذران دوره دکترای خود در K.U. لوون تعلق میگیرد.
 • کمک مالی بورسیه دانشگاه گنت بلژیک برای کشورهای در حال توسعه

دانشگاه گنت کمک هزینه تحصیلی کارشناسی ارشد را برای دانشجویان بین المللی برجسته از کشورهای در حال توسعه که مایل به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه گنت باشند را فراهم می کند. در سال 2016، تنها برای دانشجویان سال اول کارشناسی ارشد در دانشگاه گنت این بورسیه وجود داشت. بورس تحصیلی شامل بیمه، یک کمک هزینه زندگی 1000 یورو به ازای هر ماه، پرداخت هزینه شهریه 500 € و وام شهریه سالانه با حداکثر 105 €.می باشد.

    همچنین بورسیه دکتری دانشگاه گنت به دانشجویان دکترا از کشورهای در حال توسعه که مایل به انجام نیمی از دوره دکترای خود در دانشگاه گنت و نیمی در یک دانشگاه در یک کشور در حال توسعه خود باشند اعطا می شود.

 • بورسیه تحصیلی بلژیک دانشگاه لیژ برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه لیژ کمک هزینه تحصیلی برای هر دو دانشجویان از اتحادیه اروپا و دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه باشند را ارائه می دهد. بورس تحصیلی شامل کمک هزینه ماهانه برای مدت زمان تحصیل، هزینه های سفر و هزینه های ثبت نام می باشد.

 • بورسیه تحصیلی موسسه بلژیکی برای دانشجویان بین المللی

زبان تحصیل در بلژیک در این کشور هلندی، آلمانی و فرانسوی می باشد. و تحصیل در بلژیک به زبان انگلیسی نیز مقدور می باشد. در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی بلژیک بدون مدرک زبان ممکن در برخی از دانشگاه ها ممکن می باشد.

 • بورسیه های تحصیلی ARES بلژیک

هر سال، ARES  به طور میانگین 150 بورسیه کارشناسی ارشد و کمک هزینه تحصیلی را به اتباع کشورهای در حال توسعه تقدیم می کند. بورس تحصیلی هزینه های مسافرت های بین المللی، کمک هزینه زندگی، شهریه، بیمه، کمک هزینه مسکن، و غیره را پوشش می دهد.

 • فرصت های مطالعاتی بنیاد آموزش و پرورش آمریکا در بلژیک

بنیاد آموزشی آمریکایی (B.A.E.F.) بلژیک شهروندان یا مقیمان دائم ایالات متحده را با کمک،  هزینه های تحصیلی پیشرفته به تحقیقات در طول یک سال تحصیلی، در یک دانشگاه بلژیک و یا موسسه آموزش عالی تشویق می کند. B.A.E.F. تا ده کمک هزینه های تحصیلی را تا قیمت 27،000 $ برای دوره کارشناسی ارشد و تا 31000 $ برای بورسیه دوره دکترا به دانشجویان اعطا می کند.

مبلغ بورسیه و فاند تحصیلی بلژیک بسته به دانشگاه انتخابی شما متفاوت می باشد. و بسته به مقدار کمک هزینه تحصیلی شهریه دانشجویان بورسیه بلژیک به طور کامل چشم پوشی میگردد یا مقداری از آن کسر میگردد.

 حتما و به حتم و مطمئنیم اطلاعات خوبی واستون بود .چون بی شک 5 سال تجربه شیرین و تلخ رو انتقال دادیم .

جهان تحصیل/امیر/بلژیک 

تحصیل ،زندگی،کار در بلژیک

 

Flag Counter