جمعه, 22 اُكتبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

 •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
 •            ID Skype :      Jahantahsil     
 •            Telegram :   @Jahantahsil     
 •        Whats app: +46-765196808     
 •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 793 | بازدید امروز : 15103 | کل بازدید : 20622965 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > اوکراین > بورسیه تحصیلی در اوکراین 
بورسیه تحصیلی در اوکراین

تحصیل در اوکراین،بورسیه در اوکراین

سلامبه دوستانی که شرق اروپا رو واسه ادامه زندگیشون و ادامه تحصیلشون انتخاب کردند. در این پست سعی داریم یک نکته از نوشته هامون رو پی ببرید . این نکته هم این هست که: اوکراین باتوجه به هزینه شهریه کمتر نسبت به شمال اروپا ، در بعضی آپشن ها از  لحاظ علمی،رتبه دانشگاه و .... برابری و شاید سروری هم بکنه. این شد که تصمیم گرفتیم به کمک اسمارت ادمین اوکراین این پست رو واستون تهیه کردیم که شما هم استفاده کنید.

تحصیلات آزاد در اوکراین

راه های مختلفی برای دانش آموزان هوشمند برای به دست آوردن هزینه های شهریه در حالی که تحصیل در اوکراین وجود دارد:

 • دانش آموز می تواند  کمک هزینه تحصیلی UMEC  را به دست آورد. برای استفاده از این خدمات نیاز به تلاش بسیار زیادی نیست نیست و همه دانش آموزان با کمی تلاش و دوندگی می توانند از آن استفاده کنند، دانش آموز می توانند از این خدمات از طریق اینترنت آگاه شوند و برای اخذ آن اقدام کنند.
 • 2.اگر یک دانش آموز در تحصیلات خود موفقیت چشمگیری داشته باشد و بتواند به دانش آموزان دیگر کمک کند و همچنین به عنوان سنبلی برای دیگر دانشجویان باشد از او حمایت مالی خواهد شد که تا حدی به دانش جو در پرداخت شهریه کمک خواهد کرد، و یا حتی دانش آموز بسیار عالی از لحاظ فعالیت های اجتماعی با اثرات خوب است در جامعه می توانند موفق به اخذ بورس تحصیلی جزئی در اوکراین گردند.
 • در طول تعطیلات سه ماه در تابستان هر دانش آموز می تواند برای در دانشگاه و یا در بخشی دیگر به کار مشغول گردد، و توسط این مسئله بخشی از  هزینه های شهریه خود را فراهم کند.

 •  V.N.Karazin Kharkivدانشگاه ملی

  این دانشگاه یک جهش موثر در درجه بندی جهانی دانشگاهی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ ایجاد کرد. دومین دانشگاه قدیمی در اکراین است (تاسیس در سال ۱۸۰۴) و در درجه بندی EECA برای شاخص دانشجویان بین المللی مقام سوم، و بطور کلی Th56را دارد.

  Taras Schevchenkoدانشگاه ملی

  در EECA درجه ی Th38 را دارد و در پایتخت Kyiv قرار دارد و معمولا بعنوان یکی از معتبرترین دانشگاههای کشور در نظر گرفته می شود. بیشتر از ۲۶۰۰۰ دانشجو دارد و از قراردادهای مشارکت دو طرفه با ۲۲۷ دانشجوی خارجی از ۵۷ کشور مختلف پیروی می کند.

  بورسیه ی تحصیلی این دانشگاه  در دسترس دانشجویانی که از دبیرستان بیرون آمده اند و در دانشگاه نام نویسی می کنند می باشد. شما باید در ابتدا حداقل  دوازده امتیاز با حداقل ۳٫۰ GPA را کامل کرده باشید. همچنین باید یک انشا در مورد برخی از جنبه های زندگی در اکراین را ارائه دهید تا شایسته ی این بورسیه باشید. انتخاب بر اساس پیشرفت های تحصیلی، نیاز مالی و ارزیابی انشاء خواهد بود.

 • حصیلی یا تحصیل رایگان در اوکراین توسط دانشکده های پزشکی یا مهندسی فراهم نمیشود، زیرا همه ی دانشگاهها در اوکراین دولتی هستند و شهریه آنها بسیار پایین است. دانشجوها شهریه ی خود را خودشان پرداخت می کنند و این بدان معناست که تحصیل در اکراین به کلی بر عهده ی دانشجو است. وزارت علوم و تحصیل در اوکراین یا هر دانشگاه اوکراین هیچ کمک هزینه مالی را به دانشجویان خارجی پرداخت نمیکند. ما به همه ی دانشجویانی که قصد تحصیل در رشته های مهندسی یا پزشکی در اوکراین را دارند پیشنهاد میکنیم که همه ی بودجه های مالی خود را قبل از آمدن به اکراین سازماندهی کنند.

  باوجود توضیحات و اطلاعات فوق، از متقاضیان محترم درخواست می شود که به هر شرکت یا وبسایتهای دانشگاهی تقلبی که بورسیه ضمن تحصیل در اوکراین را ارائه می کنند، اعتماد نکنید. .

  این درست است که هزینه ی شهریه در اوکراین نسبت به هر جای دیگری واقعا ارزان تر است، اما بدین معنا نیست که به کلی بورسیه تحصیلی ندارد. شما از هزینه ی پایین شهریه و هزینه ی پایین زندگی در اوکراین نفع خواهید برد.

جهان تحصیل/امیر-پویا(ادمین شرق اروپا) - کیف اوکراین

 

 

Flag Counter