چهارشنبه, 19 ژانويه 2022
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 635 | بازدید امروز : 21786 | کل بازدید : 23525045 | بازدیدکنندگان آنلاين : 5 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > نروژ > تحصیل در نروژ 
تحصیل در نروژ

درود بر شما علاقمندان به تحصیل در نروژ

امروز برای شما پستی در ارتباط با ویژگی های تحصیل در نروژ آماده کردم امیدوارم راهنمای کوچکی در مسیرقدم هاتون باشه

آیا شما یک دانشجوی بلندپرواز هستید که می خواهید ضمن داشتن فرصت زندگی ، فرصت های شغلی خود را بهبود ببخشید؟ پس نروژ انتخاب شماست.

رفتن به شمال اروپا!

آموزش با کیفیت

نروژ علیرغم اینکه  کشور کوچکی است، دانشگاه ها و کالج های دانشگاه نروژ آموزش های با کیفیتی ارائه می دهند که از تبادل بین المللی و مدرک دانشجویان نیز بهره مند می شوند. تحصیل در نروژ امکان شغلی شما را در داخل و خارج از کشور بهبود می بخشد.

International students in class

خوب با این حال ، شانس زیاد است ممکن است شما از فضای غیررسمی در دانشگاه غافلگیر شوید. معلمان به راحتی قابل دستیابی هستند ، شهریه اغلب در گروه های کوچک اتفاق می افتد و به عنوان یک دانش آموز از شما تشویق می شود تا یک ذهن انتقادی را پرورش دهید. ما معتقدیم این بهترین راه برای آماده سازی شما برای آینده است.

انگلیسی

تعدادی برنامه و دوره های درسی به زبان انگلیسی تدریس می شود. دانشجویان غیر بومی، انگلیسی متوجه میشوند که مهارت های زبان انگلیسی شان  در طول تحصیل در نروژ را بهبود می بخشد، در حالی که دانشجویان بومی ،حوصله انگلیسی درس خواندن را ندارند. سطح بالای انگلیسی در جامعه نروژ، بطور کلی تحصیل و زندگی در نروژ را آسان می کند.

برنامه تحصیل آینده خود را اینجا پیدا کنید!

طبیعت

مطالعات را با ماجراهای شگفت انگیز در فضای باز تلفیق میکنید. شفق قطبی را تجربه کنید ("چراغ های شمالی") ، خورشید نیمه شب ، فیبرها ، کوه ها و ... .. می توانیم برای همیشه ادامه دهیم. طبیعت هرگز از جایی که در نروژ واقع شده اید با شما فاصله ای ندارد.

The amazing nature in Lofoten

یا می توانید از هوای تازه ، آب تمیز و فضای زیادی لذت ببرید. شما به عنوان یک دانشجو در نروژ هرگز از تجربیات منحصر به فرد در طبیعت عقب نخواهید ماند. اطمینان حاصل کنید که بیشترین استفاده را از آن می برید ؛ مطمئن باشید ممکن است یک بار در یک زندگی تجربه شما باشد!

آموزش رایگان

نروژ یک کشور کوچک با منابع بزرگ است. برای  مقامات نروژی این مهم است که حفظ و توسعه یک سیستم آموزشی با کیفیت بالا ، بدون در نظر گرفتن پیشینه اجتماعی و اقتصادی دانش آموز ، برای همه در دسترس باشد.همچنین برای دانشجویان بین المللی اهمیت دارد. با این حال،مراقب باشید که نروژ یک کشور پر هزینه است ، و به عنوان یک دانشجوی بین المللی باید بتوانید در طول تحصیل هزینه های زندگی خود را در نروژ تأمین کنید.

جامعه

نروژ یک جامعه مدرن است. برابری یک ارزش است که عمیقاً در جامعه نروژ ریشه دارد و ریشه در هر دو قانون و سنت دارد. در محوطه دانشجویان از استانداردها و خدمات فناوری پیشرفته ، امکانات و تجهیزات مدرن و همچنین آموزش های نوین بهره مند می شوند. نروژ همچنین به عنوان یک جامعه امن دیده می شود - تقریباً در هر کجا می توانید احساس امنیت کنید.

international students in front of the parliament building, Stortinget, in Oslo


امیرعلی / تیم دانشجویی جهان تحصیل
تحصیل،زندگی،کار در نروژ

 

Flag Counter