چهارشنبه, 19 ژانويه 2022
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 633 | بازدید امروز : 28188 | کل بازدید : 23531447 | بازدیدکنندگان آنلاين : 6 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > سوئد > آب و هوا در سوئد 
آب و هوا در سوئد

درود بر دوستان ، سوئد دوست خودمون ...

آب و هوا که بخش مهمی از انتخاب شما برای زندگی در غربت محسوب میشه را در این پست شرح میدهیم.

اب و هوا سوئد

سوئد چهار فصل مجزا دارد: بهار (مارس تا مه) ، تابستان (ژوئن تا آگوست) ، پاییز (سپتامبر تا اکتبر) و زمستان (نوامبر / دسامبر تا فوریه / مارس). از آنجا که سوئد چنین کشور بزرگی است ، آب و هوا در این فصول بستگی به مکان زندگی شما دارد. به طور کلی ، اختلافات بین زمستان و تابستان بیشتر در شمال کشور که زندگی میکنید دیده میشود.

در جنوب و در ساحل غربی (از جمله گوتنبرگ و مالمی) زمستان کوتاهتر و ملایم تر است. از آنجا که هوا در اینجا نسبتاً مرطوب است ، میتواند از هوای واقعی سردتر باشد. بارش برف در جنوب دور نادر است. در تابستان دمای هوا بین 15 تا 25 درجه سانتیگراد است.

سوئد مرکزی از مرز با نروژ جنوبی تا استکهلم در سواحل شرقی امتداد دارد. در اینجا زمستان سردتر است (با متوسط ​​دمای کمی در ژانویه زیر صفر) ، اما مرطوب و آفتابی کمتری دارد. برف در این بخش از سوئد رایج است. دمای تابستان بین 15 تا 25 درجه سانتیگراد است.

در شمال سوئد زمستان شدیدتر است. شب های زمستانی بسیار طولانی و تاریک است. بارش برف بسیار زیاد است و دمای زیر صفر چندین ماه طول می کشد. از طرف تلنگر ، شمال سوئد طولانی ترین روزهای تابستان را با بیشترین آفتاب ارائه می دهد.

راستی  چراغ های شمالی را فراموش نکنید!

بخش  سوئد- تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل در سوئد

 

Flag Counter