سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 456 | بازدید امروز : 19670 | کل بازدید : 19646530 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > نروژ > چرا نروژ ؟ 
چرا نروژ ؟

سلاممم به جهان تحصیلی های عزیز امروز حالتون چطوره؟ به تحصیل یا زندگی در نروژ فکر کردید ؟ اصلا چرا نروژ؟!

چرا نروژ؟

نروژ با جمعیتی بیش از 5 میلیون نفر ، یکی از سه کشور اسکاندیناوی است. این کشور به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی درج شده و یکی از کمترین میزان جرم در جهان را دارد. یه دلیل بیشتر برای تحصیل در نروژ!


Why2ny

در سالهای اخیر ، طبق گزارش های توسعه انسانی سازمان ملل متحد ، نروژ بارها و بارها به عنوان "بهترین کشور برای زندگی "در این لیست  قرار گرفته است. این رتبه بندی سالانه عمدتا مبتنی بر سطح متوسط ​​تحصیلات و درآمد است ، همراه با امید به زندگی ،عواملی همچون حقوق بشر و آزادی فرهنگی نیز برپا می شود. همچنین نروژ به دلیل میزان سواد ، سطح تحصیلات و ثروت مادی دارای رتبه بالایی است. علاوه بر این ، نروژ یکی از بهترین سیستم های رفاهی جهان را دارد ، به این ترتیب اطمینان حاصل می کند که به افرادی که بیکار هستند و یا قادر به کار نیستند ، پشتیبانی داده می شود تا بتوانند زندگی با عزت داشته باشند. نروژ همچنین یکی از کمترین میزان جرایم در جهان را دارد.

جغرافیا و جمعیت

نروژ یک کشور طولانی است که در شمال اروپا واقع شده است - دارای مرزهایی با سوئد ، فنلاند و روسیه در ضلع شرقی و یک ساحل وسیع با اقیانوس اطلس شمالی در سمت غربی است. در اینجا آب و هوا مرطوب و ملایم در مقایسه با شرق و شمال است ، جایی که زمستان سردتر و طولانی تر است.

شهرهای بزرگ نروژ در امتداد خط ساحلی قرار دارند: پایتخت اسلو بزرگترین شهر نروژ است و حدود 620.000 نفر جمعیت دارد. سایر شهرهای بزرگ عبارتند از برگن و استاوانگر در نروژ غربی ، تروندهایم در قسمت میانی و ترومسوی در شمال.

WhyOslo

5.2 میلیون نفر در نروژ زندگی می کنند. حدود 32 درصد از جمعیت تحصیلات عالی دارند. مانند سوئد و دانمارک ، نروژ به کشوری چند فرهنگی تبدیل شده است. امروزه ، 33 درصد از جمعیت در اسلو مهاجران یا نروژی متولد والدین مهاجر هستند. در کل کشور ، کمی بیش از 16 درصد مهاجران یا نروژی متولد والدین مهاجر هستند.

امیر علی / تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل،زندگی،کار در نروژ

 

Flag Counter