چهارشنبه, 19 ژانويه 2022
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 508 | بازدید امروز : 22473 | کل بازدید : 23525732 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > نروژ > سیستم آموزش در نروژ 
سیستم آموزش در نروژ

درود به مخاطبان تحصیل در نروژ

سیستم آموزش نروژ: تکمیل آموزش عالی در نروژ به طور فزاینده ای رایج است. یکی از دلایل این واقعیت است که گرفتن مدرک تحصیلی مقرون به صرفه است.

Education

سیستم آموزشی به طور کلی پشتیبانی می شود تا از دسترسی همه افراد به آموزش ،برابر باشد. این بدان معنی است که بیشتر موسسات و دانشگاه ها  شهریه ندارند. با چنین شرایط مطلوبی ، تقریباً انتظار می رود مدرک دریافت کرده و زندگی بی خیال دانشجویی را تجربه کنید.

کیفیت بالای دانشگاه ها و کالج های دانشگاه نروژ باعث شده است که دانشجویان بین المللی  بیشتری  تحصیل در نروژ انتخاب کنند. با این وجود انتظار اینکه دانشجویان باید مسئول یادگیری خود باشند ، می تواند برای دانشجویان بین المللی یک چالش باشد - به ویژه با توجه به تمام فرصت های داخل و خارج از دانشگاه.

دانشجویان در دانشگاه های نروژ و کالج های دانشگاهی متعهد هستند ، چه در داخل و خارج از دانشگاه. برای دانشجویان بین المللی ، فعالیت های فوق برنامه می تواند کلید اصلی ادغام موفقیت باشد.

حق آموزش
The Right to Education

کلیه کودکان و نوجوانان نروژی حق و تکلیف خود را برای تکمیل دوره ابتدایی و راهنمایی متوسطه دارند. بزرگسالان همچنین حق تحصیلات ابتدایی و پایین را دارند.

سیستم مدرسه نروژی را می توان به سه بخش تقسیم کرد: مدرسه ابتدایی ( Barneskole ، 6 تا 13 سال) ، دبیرستان متوسطه پایین ( Ungdomsskole ، سنین 13-16 ساله) و دبیرستان متوسطه ( Skole Videregående ، سنین 16 تا 19 سال). در مدارس ابتدایی و راهنمایی دانش آموزان یک برنامه درسی مشترک دارند. متوسطه و  بالاتر آزادی انتخاب بیشتری - بین موضوعات به اصطلاح حرفه و تخصص در مطالعات عمومی را به ارمغان می آورد. این اساس زندگی حرفه ای شما را تشکیل می دهد.

الگوهای آموزش

امروزه تقریباً بین هر سه نفر در نروژ ،یک نفر به  سطح بالاتری از آموزش رسیده اند. نسبت تحصیلات عالی در بین زنان بیشتر از مردان افزایش یافته است. این گروه که بیشترین درصد از آموزش عالی را دریافت می کنند ، زنان 30 تا 39 ساله هستند.

Patterns of Education

بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه های نروژ به طور طبیعی در شهرهای بزرگ قرار دارند. با این حال ، دولت با حمایت از شهرهای کوچکتر با کمک های بلاعوض و سایر برنامه های بودجه ، رشد و پیشرفت در مناطق دور افتاده را تشویق می کند. مطابق با این سیاست ، دانشکده های دانشگاه در حومه شهرها و شهرها تأسیس شده اند.

زندگی دانشجویی

برای بیشتر نروژی ها ، زندگی دانشجویی دوره ای غنی ، اجتماعی و فعال در زندگی است. در کنار تحصیلات خود ، بسیاری از مشاغل پاره وقت - برای تکمیل وام دانشجویی خود و به دست آوردن تجربه کار. به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، می توانند یک شغل پاره وقت نیز داشته باشید ، با محدودیت بالای 20 ساعت در هفته. بسیاری از دانشجویان نروژی همچنین در انجمن های دانشجویی مانند تیم های ورزشی دانشجویی و شوراهای دانشجویی و به طور کلی در سازمان های فرهنگ و جامعه شرکت می کنند.

فعالیت های داخل و خارج از محوطه دانشگاه یک زمینه مهم اجتماعی برای زندگی دانشجویی را نشان می دهد. پرورش علایق مشترک،  سرگرم کننده است و ممکن است برای زندگی به دوستان منجر شود. برای دانشجویان بین المللی ، این نوع تعامل برای ادغام با دانشجویان نروژی مهم است.

Student Life

سطح زندگی به طور کلی بالا است -  بیشتر نروژی ها مایل به داشتن یک آپارتمان یا خانه هستند ، اما اجاره آن برای دانشجویان متداول تر است. بیشتر مردم صاحب یک ماشین هستند ، اما دانش آموزان به طور کلی از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنند - که در شهرهای بزرگ نسبتاً مناسب است.

در نتیجه مسائل زیست محیطی ، نروژی ها اخیراً تمایل دارند که فقط یک اتومبیل در هر خانه داشته باشند. در شهرها ، تعداد فزاینده ای از مردم به جای داشتن ماشین شخصی خود ، مشترکاً از یم ماشین را در خانواده میخرند در ضمن کرایه تاکسی بسیار گران . تاکسی گران هست.

بخش نروژ- تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل،زندگی،کار در نروژ

 

Flag Counter