سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 471 | بازدید امروز : 19723 | کل بازدید : 19646583 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > نروژ > تحصیل رایگان در نروژ 
تحصیل رایگان در نروژ

تحصیلات رایگان در نروژ

دوستان گلم، درود بر شما براستی که تکمیل مدرک دانشگاهی یک تلاش ارزان نیست و شهریه معمولاً بخش عمده ای از هزینه ها  را تشکیل می دهد. این در مورد نروژ که بودجه عمومی تحصیلات رایگان را هم برای دانشجویان نروژی و هم برای دانشجویان بین المللی تضمین می کند ، صدق نمیکند.

اکثر دانشگاه های نروژ و کالج های دانشگاه ایالتی با بودجه عمومی تأمین می شوند و دولت نروژ دسترسی به آموزش عالی را برای همه بخش مهمی از جامعه نروژ می داند. بنابراین ، به طور معمول ، موسسات دولتی نروژ شهریه را پرداخت نمی کنند. این مسئله در مورد دانشجویان بین المللی نیز مهم است ، فارغ از این که از کدام  کشور آمده اید.

international student on modern campus

مؤسسات خصوصی هزینه های شهریه را برای برنامه های مدرک خود هزینه می کنند ، اما معمولاً هزینه ها به طور قابل توجهی پایین تر از مطالعات مقایسه شده ما  در بیشتر کشورهای دیگر است. همچنین با ، دانشجویان بین المللی و دانشجویان نروژی به طور یکسان رفتار می شود ، و هزینه ای بالاتر از آنها دریافت نمی شود.

کشور پر هزینه

با این حال ، باید توجه داشته باشید که نروژ یک کشور پر هزینه است و هزینه های زندگی نیز زیاد است. متقاضیان بین المللی خارج از اروپا باید انتظار داشته باشند که برای داشتن مجوز اقامت دانشجویی سطح بالایی از زندگی خود را میبیست تهیه کنند.

international students drinking coffee
  • از پیش بینی های مشخصی که در دانشگاه ها  آمده ، می توانید از نظر مالی نیز کمک دریافت کنید که می تواند بخشی از هزینه های زندگی شما را تامین کند. دانشجویان بین المللی از طریق برنامه های مختلف کمک هزینه تحصیلی ، برنامه های بورس تحصیلی یا وام های دانشجویی می توانند برای یک دوره کامل یا تعداد محدودی از ترم بودجه دریافت کنند.
  •  باید توجه داشته باشید که این فرصت ها و  بودجه دانشگاه ها  اندک است و در اکثر موارد کل هزینه های اقامت شما در نروژ را تأمین نمی کند. در بیشتر موارد تأمین بودجه از کشور خود یا استفاده از وجوه شخصی ضروری خواهد بود.

مروری بر بورس های تحصیلی و کمک های مالی را در اینجا مشاهده کنید.

با این حال ، بسیاری از دانشجویان بین المللی در نروژ کار نیمه وقت دارند ، اما شما نباید به این گزینه اعتماد کنید زیرا دامنه کار کردن محدود است.

خوب مطالب چطور بود . حتما حالا ذهن باز تری نسبت به نروژ دارید.

امیر- بخش نروژ- تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل،زندگی،کار در نروژ

 

Flag Counter