چهارشنبه, 19 ژانويه 2022
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 703 | بازدید امروز : 21197 | کل بازدید : 23524456 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > سوئد > خوابگاه دانشجویی در سوئد 
خوابگاه دانشجویی در سوئد

درود عزیزان دوست داشتنی هموطن..

خوابگاه دانشجویی در سوئد

بسیاری از دانشجویان زندگی خود را در یک سالن اقامتگاه دانشجویی ، که به عنوان خوابگاه یا در یک ساختمان از آپارتمان های دانشجویی نیز شناخته می شود ، انتخاب می کنند. این معمولاً یک تجربه سرگرم کننده است که به شما این امکان را می دهد تا از سراسر دنیا در راهروها آشنا شوید.

بیشتر سالن های اقامتی در هر راهرو 10-15 اتاق یک نفره دارند ، غالباً دارای یک اتاق مشترک تلویزیون و آشپزخانه میباشد. در بعضی موارد ، اتاق ها دارای توالت اختصاصی خواهند بود ، در حالی که برخی دیگر ممکن است در راهروها  دارای امکانات مشترک باشند. دانش آموزان دختر و پسر در همان راهرو زندگی می کنند.

سوزان والستروم / imagebank.sweden.se

یک دانشجوی بین المللی در سوئد.

آپارتمان های دانشجویی معمولاً شامل دو تا چهار اتاق خواب به همراه یک اتاق نشیمن مشترک ، آشپزخانه و توالت است. آپارتمان های استودیویی (یک اتاق) دانشجویی نیز اغلب در دسترس هستند.

هردو سالن های اقامتی و آپارتمان های دانشجویی معمولاً اتاق های خشکشویی مشترکی را برای ساختمان ارائه می دهند. گاهی اوقات هزینه کمتری برای لباسشویی پرداخت می شود ، اما در بیشتر موارد لباسشویی برای ساکنین رایگان است.

دانشجویان مسئول تمیز کردن اتاق های خود و آشپزخانه مشترک هستند. اگرچه معمولاً اتاقها از مبلمان اساسی برخوردار هستند ، اما معمولاً باید پتو ، بالش ، کاور، حوله و لامپ های مخصوص خود را تهیه کنید. ممکن است برخی از ظروف موجود باشد اما اغلب مجبور خواهید بود بشقاب ، کارد و چنگال ، قابلمه و سایر وسایل آشپزخانه خود را بخرید. این موارد گاهی اوقات در دسترس است تا از طریق اتحادیه دانشجویی خود اجازه داشته باشید.

برخلاف برخی دیگر از کشورها ، اقامت دانشجویان در سوئد تقریباً همیشه توسط سازمانها یا شرکتهای جدا از خود دانشگاه اداره می شود. با این حال ، بیشتر دانشگاه ها به ترتیب اسکان در سالن ها یا آپارتمان ها برای دانشجویان بین المللی کمک می کنند. دانشگاه شما اطلاعاتی در مورد شرکتها و سازمانهای مسکن محلی و نحوه ثبت نام دارد. اغلب ، شما مجبور خواهید بود به یکی از این سیستم ها بپیوندید ، جایی است که برای اتاقها و آپارتمان های موجود درخواست می کنید که براساس مدت زمان طولانی در نوبت قرار گرفته اید.

بخش سوئد- تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل در سوئد

 

Flag Counter