جمعه, 03 دسامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 567 | بازدید امروز : 55797 | کل بازدید : 21687366 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > سوئد > مسکن در سوئد 
مسکن در سوئد

درودی دیگر با مطلبی دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم.

مسکن دانشجویی در سوئد:

به عنوان یک دانشجوی بین المللی که به دنبال مسکن است ، اولین نقطه ارتباط شما همیشه باید دانشگاه شما باشد. بیشتر دانشگاه ها خدمات اقامتی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند ، که می تواند شامل تهیه مسکن تضمین شده یا مشاوره در مورد پیدا کردن اتاق باشد. پیشنهادها به شما در بین دانشگاه ها میتواند  متفاوت باشد. اگر مطمئن نیستید که چگونه خدمات اسکان در دانشگاه خود را پیدا کنید ، با هماهنگ کننده برنامه یا دفتر بین المللی  دانشگاه خود تماس بگیرید.

در دسترس بودن اقامتگاه دانشجویی نیز از جاهای مختلف دیگر متفاوت است. معمولاً یافتن محل اقامت در شهرها و شهرهای کوچک و متوسط ​​ساده تر است ، در حالی که پیدا کردن اتاق می تواند در شهرهای بزرگ تر ، به ویژه استکهلم و گوتنبرگ و در شهرهای سنتی دانشجویی لوند و Uppsala چالش برانگیزتر باشد.

شما می توانید زندگی در خوابگاه دانشجویی را انتخاب کنید یا خانه ای را در یک بنگاه خانه خصوصی پیدا کنید. همیشه گزینه های اسکان دانشجویی را از طریق دانشگاه یا شرکت های مربوط به مسکن دانشجویی به عنوان اولین گام خود بررسی کنید ، زیرا احتمالاً هزینه اجاره بها کمتر است و اقامت دانشجویان می تواند بسیار راحت تر از بخش خصوصی باشد.

خوابگاه دانشجویی کلیک کنید

 

اسکان خصوصی

اگر قادر به یافتن مسکن از طریق دانشگاه خود نیستید ، یا اگر گزینه های موجود برای شما مناسب نیست ، می توانید در بنگاه های خصوصی به دنبال اتاق یا هم خانه باشید.

در بیشتر شهرهای سوئد ، بیشتر آپارتمان های اجاره ای توسط خدمات مرکزی مسکن اداره می شوند که دارای سیستم های نوبتی برای قراردادهای اجاره ای به اصطلاح "دست اول" یا قراردادهای مستقیم بین مستاجر و صاحب ملک هستند. ساکنین در نوبت  ثبت نام می کنند و پس از آن قادر به درخواست آپارتمان هایی هستند که بر اساس زمان نوبت اختصاص می یابد. در شهرهای بزرگ و متوسط ​​مانند استکهلم ، گوتنبرگ ، مالمو ، اوپسالا یا لوند ، زمان نوبت برای یک آپارتمان می تواند چندین سال باشد. به همین ترتیب ، در بنگاه های خصوصی رایج ترین راه حل برای دانشجویان پیدا کردن خانه های جند نفره  است.

از طریق قرارداد زیرمجموعه یا "دست دوم" ، شما قراردادی را امضا می کنید تا یک آپارتمان یا یک اتاق در یک آپارتمان از مستاجر فعلی اجازه دهید. شرایط قرارداد بستگی به آنچه شما با شخصی که آپارتمان را اجاره می کند موافقت می کنید ، اما معمولاً طول اجاره ، اجاره ماهانه و آنچه را که در اجاره وجود دارد (مانند اینترنت ، برق و گرمایش) در نظر گرفته شده است. برای نمونه ای از قرارداد نمونه و همچنین بسیاری از توصیه های کلی در مورد پیدا کردن یک آپارتمان ، به Studentboet.se مراجعه کنید .

اجاره و سایر هزینه ها

  • هزینه اجاره ماهانه به طور قابل توجهی بین مکانها متفاوت است. برای یک اتاق دانشجویی یا یک اتاق در یک اتاق خواب دانشجویی ، اجاره ماهیانه در حدود 2500 تا 6500 کرون است .
  • اگر در یک محل سکونت خصوصی زندگی می کنید ، اطمینان حاصل کنید که جزء هزینه های اجاره ماهانه شما هزینه ای ندارید. در اکثر موارد ، اجاره ماهانه شما سیستم گرمایشی و آب را پوشش می دهد ، اما بسته به نوع قرارداد شما ، ممکن است شما مسئول پرداخت هزینه برق ، اینترنت یا سایر هزینه ها باشید.

بخش سوئد- تیم دانشجویی جهان تجصیل

تحصیل در سوئد

 

Flag Counter