چهارشنبه, 19 ژانويه 2022
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 553 | بازدید امروز : 28046 | کل بازدید : 23531305 | بازدیدکنندگان آنلاين : 8 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > سوئد > ترم،زمان،مهلت اپلای دانشگاه در سوئد 
ترم،زمان،مهلت اپلای دانشگاه در سوئد

های HI  اگین دوستان عزیز - در این پست درباره ترم های تحصیلی و مهلت اپلای در دانشگاه های سوئد مطالب مهم را یاد آوری میکنیم.

کیفیت آموزشی در دانشگاه های سوئد با برخی از بهترین های جهان مطابقت دارد. 8 دانشگاه در سوئد وجود دارند که در QS World Ranking 2020 وجود دارند و همه آنها در 350 دانشگاه برتر دنیا قرار دارند. مدت هاست که این کشور به دوره های علوم و فناوری معروف شده است ، با این حال ، برای تعدادی از دوره ها و تخصص ها ، سوئد بیش از یک انتخاب مناسب برای دانشجویان بین المللی است. دو ترم برای تحصیل در سوئد وجود دارد . 

بهار و پاییز. در اینجا تمام آنچه شما باید درباره اطلاعات در سوئد بدانید را بهتون توضیح میدهیم.

به دانشجویان بین المللی توصیه می شود یک سال قبل از برنامه ورودشون ، مراحل درخواست و اپلای در دانشگاه را شروع کنند ، زیرا مراحل بسیاری برای پذیرش در سوئد جود دارد.

ترم پاییز در سوئد:

ترم پاییز در سوئد ،ترم اصلی محسوب میشود و تقریباً همه دانشگاه ها تمام دوره های تحصیلی را در پاییز ارائه می دهند. ترم پاییز در اوت و سپتامبر آغاز می شود. در اینجا یک جدول زمانی برای  اپلای در ترم پاییز در سوئد برای دانشجویان بین المللی ارائه شده است که برای شما دوست عزیز انتشار میدهیم.

روند درخواست آنلاین در وب سایت "پذیرش دانشگاه" از 15 اکتبر به طور کلی انجام می شود و تا اواسط ژانویه برای پذیرش آماده هستند. دانشجویانی می دانند اوایل فروردین ماه  وارد دانشگاه میشوند یا نه. به محض اینکه ایمیل یا نامه قبولی را دریافت کنند ، به آنها توصیه می کنیم که ویزای دانشجویی خود  را درخواست دهند زیرا این روند زمان می برد. 4 تا 5 هفته .

 


مهلت:

تاریخ:

کارشناسی ارشد:

لیسانس:

باز شدن سیت برای اپلای

اواسط اکتبر

 اواسط اکتبر:

مهلت اپلای :

اواسط ژانویه:

 اواسط ژانویه:

اطلاع رسانی در مورد اپلای:

اوایل آوریل:

اواسط آوریل:

شروع ترم تحصیلی :

اوت-سپتامبر:

اوت-سپتامبر:


 

ترم بهار در سوئد:

ترم بهار در سوئد از ژانویه آغاز می شود و ترم ثانویه در سوئد  محسوب می شود. ممکن است برخی از دوره ها برای بهار در برخی دانشگاه های سوئد در دسترس نباشند ، بنابراین بهترین راه برای انجام این کار ،  بررسی وب سایت های دانشگاه قبل از درخواست است. دانشجویانی که ورودی های پاییزی را از دست دهند ، شانس دارند تا برای سال تحصیلی ترم  اقدام کنند.

درخواست ها از ماه ژوئن آغاز می شود و مهلت مقرر در اواسط اوت است. دانشجویان از درخواست خود در ماه اکتبر مطلع می شوند. در اینجا یک جدول زمانی آزمایشی برای دنبال کردن  ترم بهار برای دانشگاه های سوئد وجود دارد ، که بعد از ترجمه واستون انتشار دادیم .

 

 

مهلت:

تاریخ:

کارشناسی ارشد:

لیسانس:

باز شدن سیت دانشگاه برای اپلای

ژوئن:

ژوئن:

مهلت اپلای :

اواسط اوت:

اواسط اوت:

اطلاع رسانی در مورد اپلای :

اواسط اکتبر:

اواسط اکتبر:

شروع ترم تحصیلی :

ژانویه:

ژانویه:


ادمین-امیر- تیم دانشجویی جهان تحصیلتحصیل در سوئد

 

Flag Counter