سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 506 | بازدید امروز : 19751 | کل بازدید : 19646611 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > سوئد > پذیرش تحصیلی در سوئد 
پذیرش تحصیلی در سوئد

درود بر تو ای دوست عزیز، موضوع این پست :  (پذیرش دانشگاه در سوئد)


پذیرش دانشگاه در سوئد: در دانشگاه های  سوئد دو دوره پذیرش وجود دارد. دور دوم معمولاً دیرتر از شروع رسمی دوره درخواست آغاز می شود. برای ورود پاییز در سوئد ، دور دوم از اواسط ماه مارس آغاز می شود و دانش آموزان از پذیرش آنها بین ژوئیه و آگوست مطلع می شوند. برای ورود به زمستان در سوئد ، دور دوم پذیرش حدود اواسط سپتامبر آغاز می شود. دانش آموزان در ماه دسامبر مطلع خواهند شد که آیا آنها از طرف دانشگاه ها پذیرفته شده اند یا خیر.

در بسیاری از  موارد ، دوره های آموزش داده شده به زبان انگلیسی فقط برای استفاده در دور اول در دسترس است. ممکن است دوره هایی وجود داشته باشد که در مجموع برای دور دوم در دسترس نباشد. این دلیل دیگری است که بهتر است ابتدا از دور اول درخواست کنید.

از آنجایی که نتایج درخواست در ژوئیه / آگوست برای شروع پاییز در اوت / سپتامبر اعلام می شود و نتایج بهار ورودی در ماه دسامبر اعلام می شود ، جایی که ترم در ژانویه آغاز می شود ، به دانشجویان بین المللی توصیه نمی شود که درخواست دهند. برای دور دوم از آنجا که بین پذیرش در دانشگاه و آغاز ترم کمتر از یک ماه وجود دارد ، دانشجویان وقت کافی برای درخواست ویزای دانشجویی در سوئد نخواهند داشت.

ادمین- بخش سوئد- تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل در سوئد

 

Flag Counter