EN      FR     PR 

 

Share ا 

چهارشنبه, 13 نوامبر 2019
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد. صفحه اصلی > صفحه اصلی > صفحه 1 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2669
 بازدید امروز : 20
 کل بازدید : 3750306
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
جهان تحصیل

نظرسنجی
نظر شما درباره محتویات وب سایت :

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

صفحه 1


رزومه :cv
درود بر شما دوستان
برای درست كردن و يا اپديت كردن CV  خودتون با اين سايت میتونید بعد از پر كردن اطلاعات خواسته شده ، خروجي اون CV تون رو PDF  دريافت کنید.
وارد لیک  روبرو شوید و کارتون رو آغاز کنید: https://europass.cedefop.europa.eu

04:54:24- بخش آی تی تیم دانشجویی جهان تحصیل

قابل توجه هموطنان مقيم در دانمارک:
برابر دستور واصله از مقامات ذيربط داخلي کليه متقاضياني که بصورت غيرقانوني از مرز خارج گرديده اند به منظور ارائه درخواست جهت رفع ممنوعيت قانوني، ضروري است با مراجعه به سايت تاک به نشاني اينترنتي tak.mfa.ir ضمن ثبت نام با نام کاربري  و  کلمه عبور به اين سامانه مراجعه و پس از تکميل فرم آنلاين و مدارک درخواستي با اصل مدارک مربوطه و کد رهگيري دريافتي به بخش کنسولي سفارت مراجعه نمايند.
لازم به ذکر است از تاريخ 15/08/1395 برابر با ( 05.11.2016 ) بخش کنسولي سفارت از قبول مدارک به صورت رويه قبلي (دستي) خوداري خواهد نمود.( سفارت  ايران در دانمارك)
بخش دانمارک- جهان تحصیل

سلامی دوباره....  دوره زبان الماني از ابتدا تا حرفه اي: کشور برگزار کننده: اتريش ، آلمان / براي ترم بهار ٢٠١٧/ مهلت ثبت نام: ٢٢ نوامبر/ ١٠ ماه/ سخت هست  ولي هدفمند باشید دوره را با موفقیت میگذرونید.هزینه هر 2 ماه(اترم) حدودا 450euro  هست.


04:47:15-دوشنبه ١ آذر ١٣٩٥


سلام...   برای دانشجویانی که مدرک زبان فرانسوی ندارند و میخواهند دوره زبان فرانسوی را در خاک فرانسه و یا بلژیک بگذرانند. فقط و فقط برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه این دوره ها ممکن هست.6 الی 12 ماه این دوره ها برگزار میشود. و هزینه هر 2 ماه(اترم) حدودا 450euro  هست.

04:37:54-دوشنبه ١ آذر ١٣٩٥سلامی دوباره

امیدوارم خوب باشید. لیست رشته های قابل پذیرش دانشگاه بوخوم:
دانشگاه بوخوم - UNIVERSITÄT BOCHUM:
ارسال مدارک: قبل از 15 ژانویه
ترم تابستان - ارشد علوم و مهندسی:

1. English language and literature(Master of Science)
2. Electrical and Computer Engineering(Master & Bachelor of Science)
3. IT security / information technology (Master of Science)
4. IT security / networks and systems (Master of Science)
5. Mechanical engineering (Master of Science)

رزا-آلمان-تیم دانشجویی جهان تحصیل- 15:56:41


سلام دوستان

امیدوارم خوب باشید. من لیست رشته ها و مقاطع مورد نظر دانشگاه دویسبورگ-اسن رو اینجا می نویسم. 

ارسال مدارک: قبل از 15 ژانویه

دانشگاه دویسبورگ-اسن

ترم تابستان - ارشد علوم و مهندسی:

1.Automation and Control

2.Computational Mechanics

3.Computer Engineering

4.Communications Engineering

5.Embedded Systems Engineering

6.Management and Technology of Water and Waste Water

7.Mechanical Engineering

8.Power Engineering

9.Technical Logistics

رزا-آلمان- تیم دانشجویی جهان تحصیل- پنجشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٥

 


 

 1. - دانشگاه آرهوس جزء  100 دانشگاه برتر جهان شد. رتبه98=2016
 2. -  دانشگاه کپنهاگ  جزء 2 دانشگاه نخست در اروپا شد .
 3. -  دانشگاه های دانمارک رتبه دوم بهترین دانشگاه های برای  رشتها های مهندسی اعلام شد.
 4. -بهترین مقاصد شغلی  برای فارغ تحصیلان اروپایی ، در اروپا دانمارک اعلام شد.
 5. -دانمارک دارای رتبه دوم بهترین کیفیت زندگی در جهان است.
 6. -دانمارک دارای رتبه سوم بهترین سیستم آموزشی در جهان است.
 7. -دانمارک، شادترین کشور جهان اعلام شد . 
 8. -شش دانشگاه دانمارکی  بین بهترین دانشگاه های اروپا اعلام شد
 9. - آلبورگ و کپنهاگ جزء بهترین شهر های اروپا اعلام شد .
 10. -55% دانشجویان بین المللی به ماندن و ادامه زندگی در دانمارک رای دادند و دانمارک را برای ادامه تحصیل و زندگی انتخاب کردند 
 11. -کپنهاگ بهترین شهر جهان شناحته شد .
 12. -دانشگاه های دانمارک جزء 200 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.
 13. -فوربس: دانمارک بهترین کشور برای کسب  و کار در جهان است.
 14. -دانشکده معماری آرهوس در بخش بین الملل به رسمیت شناحته شد
 15. - 59.000 شغل سبز در دانمارک(2014)
 16. -دانمارکی ها شادترین مردم جهان شناحته شدند.
 17. -دانمارک رتبه دوم اقتصاد در اتحادیه اروپا را داراست.
 18. -دانمارک، بهترین دانشگاه های حوزه اسکاندیناوی را داراست.
 19. -دانمارک رتبه 201 فساد(عدم شفافیت مالی) را در جهان داراست. 
 20. -بانک جهانی: دانمارک ساده ترین محل برای انجام کسب و کار در اروپاست.

مترجم: امیر- تیم دانشجویی جهان تحصیل


 

 

توجه: هر زمان از مردمی که در  منا(عربستان سعودی) به بدترین شیوه ممکن،  دیده از این جهان گشودند . صحبتی ، فیلمی-کلیپی و ... میبینم و میشنوم .اینقدر ناراحت و اعصبانی میشم که ... امان نمیدادم .

آخه میشه مگه : عده ای رو که بعد از درخواست :  بهشون اجازه ورود(ویزا)  به خاکت  رو بدی . یعنی با درخواست ویزاشون ، اونم خونه خدا   100% موافقت کنی . هزینه مهمان کردنشون هم دریافت کنی ، ولی از دادن آب( آشامیدن)  بهشون دریغ کنی که اینقدر تشنه بشن تا از بین برن و شهید خداشون کنی؟

و از یک دیده دیگه میخوام به آنهایی  اشاره کنم  : کشتاری که در فرانسه رخ داد رو پیگیری کردند و ناراحتیشون اینقدر زیاد بود که عکس پروفایلشون رو به احترام سوگ فرانسه ،پرچم فرانسه کردند ولی ایرونی هایی که اکثریتشون ، جای مادر و پدرمون بودند رو با کمال بی توجهی از کنارش گذشتند. نمیگم  بیاید غم دار بشید . حرفم اینه که اگه اون فرانسوی ها  مضلومانه کشته شدند ، آیا ایرونی هایی که  بخاطر نداشتن آب،  خونشون ریخته شد مضلومانه  از پیش ما نرفتن؟ ؟ بخدا قسم ناراحت کننده هست ... بیچاره ها چه گناهی کرده بودن؟  بعد از چندین سال صبر و در اولین سفر خارجیشون این طور سرشون بلا میاد . وای  ..اونم خونه خدا ..  اگرچه سعادت میخواد خونه خدا پیش خودش بمونی و دیگه جایی نری ، ولی من خودمونو میگم ، چرا مثل جهان اولی ها برخورد نکردیم و نمیکنیم که اول بتونیم پشت هموطن مون رو خالی نکنیم و بعد به فکر و یا ابراز همدردی با بقیه باشیم.

نتایج من تا الان :  هیچ مرزی رو در جهان و بین کشورها نشناسید حتی اگه بهتون اجازه ورود ( ویزا ) به 1 کشوری رو ندادن ، اینقدر تلاش کنید و پیگیری  که این اجازه رو بگیرید.-  ولی هرجا که هستید اول از همه به هم زبان خودتون  توجه و کمک کنید ، بعد به کسانی که هم زبانتون نیستند ، یا این کار به خونتون  که مادرتون  هستش مدیون نیستید و اونقدر پیش خدا جایگاه پیدا میکنید که همه بهتون افتخار میکنن.- هر وقت یک خارجی از ایران یا ایرانی بد میگه بهشون اجازه حرف زدن رو ندید حتی اگه درست میگه. میدونید چرا؟ جون هر چی مرد : اگه یک نفر بیاد از آبجی ،داداش،مامان،بابا،زن،شوهر تون  بدی بگه یا حرفی بزنه که بهشون توهین یا دخالتی باشه  .نمیخواید سرشو جدا کنید ؟ 100% آره . میدونید چرا ؟ چون دوست ندارید هیچ کسی در مسائل شخصیتون و خانوادگی تون دخالت و فضولی کنه.  به جون خودم و خدا قسم . ما چه ایران باشیم یا خارج ایران . در مقابل 1 خارجی،  ایران خانواده ماست نزاریم به خانواده مون توهین و یا فضولی کنند حتی اگه داخل خانواده مون مشکل داریم ، آبرو داری کنیم .  مثل اون آقا  و خانوم و یا بچه ای که حتی طلاق میگیرن یا از خانواده طلاق هستند چنان به خانوده شون غیرت دارن کسی جرات دخالت و ... رو هیچوقت به خودش نمیده . مگه ما مدعی نیستیم فرزند کوروشیم؟ مگه ما نمیگیم که که در ماه محرم مواظبیم خطا نکنیم؟ اگه آره: پس چطوری مثل کشورهای جهان اولی نباید عکس پرچم ایران را، یکی از عکس های پروفایلمون کنیم ؟ آخه تا کی فقط حرف بزنیم ما فرهنگ داریم و تاریخ؟  میدونید که یک خارجی وقتی که باحاتون میخواد آشنا بشه به این مسائل چقدر توجه میکنه و واسش اینقدر مهمه که در روابطش باحاتون نقش میده . جهان اولی شدن  شروعش این هاست که در رفتار هامون نشون میدیم و پله پله 1 روزی میشیم سوئیس- سوئد-دانمارک و ....  . دوستان:  تیم دانشجویی جهان تحصیل  در حال ایجاد ، یک گروه تلگرامی-فیس بوکی برای  ارتباط دانشجوها و دوستای عزیزمون در ایران با هم نوع هاشون در دنیا هستش که به کمک دیپلماسی حرف با حرف همه مرزها رو بشکنن و ارتباط مردم با مردم که اکثریت مردم جهان دارن از اون منافع میبرن و همیشه آپدیت هستن بهره ببرن. فقط ازتون میخوایم که حرمت خانواده مون به نام ایران رو حفظ کنید و از حقی که خدا بهمون داده نهایت استفاده رو کنیم . خدا ما آدما رو  در کره ای به نام زمین آفریده و هیچ مرزی هم اونموقع نبوده  ولی  این مرزها رو در حال حاضر دولت مردها به وجود آوردن . میدونید چرا ؟  چون کلمه وطن درست تر تعریف بشه و هموطن معنی پیدا کنه و نه بخاطر حبس مردمشون در اون کشور.مثل کشورهای جهان اولی حداقل اخلاقمون رو اینترنشنال کنیم ، مطمئن باشید با عاشق وطن بودن هیچ وطن دوستی ، مهری روتون نمیچسبونه و بلکه اگه بخواد ارتباطی باحاتون رو داشته باشه ، در ارتباطش باحاتون مسمم تر - محکم تر-صمیمی تر میشه چون مطمئنه ، کسی که به خانواده اش احترام میزاره به یک دوست- کارفرما - کشور- شرکت و دانشگاه  خارجی  هم احترام میزاره. خبر خوبی در راه است... فدای تک تکتون بشم  . امیر-ادمین

 


 به گزارش بچه های جهان تحصیل : ناپدید شدن یک جوان ایرانی .خروج از ایران توسط یک قاچاق چی انسان با پرداخت 35 میلیون تومان                                                                    

کلیه مطالب مستند است:   شروع سفر = مرز بازرگان+ترکیه(بدروم)+کشتی توریستی+یونان+پرواز به آلمان

ولی درعمل: مرز بازرگان=ترکیه(بدروم)=قایقی قدیمی(شبانه)=غرق شدن قایق=مرگ  3 ایرانی =انتقال جسدها به ایران=عزادار شدن 3 خانواده=پایان زندگی ای که میتوانست حال در ایران ادامه دار باشد=نجات یافتن یک ایرانی با  مهارت شنای خود و پناهنده شدن در کشور هلند=ناپدید شدن 1 جوان خوشتیپ ایرانی = افسردگی مادر=خاطرات روزهای بزرگ شدن پسر=آرزوی مادر این است پسر را در هرجا  به جزء آبهایی که مرام نمیشناسد ببیند= و ناراحتیم،ناراحتیم و ناراحتیم.

برایمان دعا کنید در جهت کمکی که یک مادر از بچه های جهان تحصیل طلب کرده،بتوانیم فقط 1 خبر و انشاءالله خوب و به دور از .....      مادری که غذایی جزء غصه و کاری جزء گریه ندارد به پسرش که مانند خیلی ها به دنبال سرنوشتشان  در آنسوی مرزها بودند و هستند. ولی فریب نامردی، نامرد  تر از خود  را خورد دوباره دیدار کنند و هم دیگر را در آغوش بگیرند.که یقینا با این کار توانسته باشیم حرکت مفید و مثبتی را قدم برداشته  و سنگینی نامه اعمال خود را کمی سبکتر و دل آن مادر را شاد و همانند روزهای خوشش باز گردانیم.

 به انرژی های مثبت هر یک از شما که پرتاب میکنید ایمان داریم و مطمئنیم ، کائنات آنها را دریافت و به بچه های جهان تحصیل ارسال میکنند .

نکته ای که از این خبر میشود دریافت کرد: هیچ راهی جزء مهاجرت سالم ، وجود ندارد  .. ادامه خبر را اینجا بخوانید: لینک

امیر-ادمین


درود به هوطنای خودمون که در ترکیه اقامت دارند.

جهت حفظ جان خود و عزت به کشور امن دیگری  و یا ایران همیشه امن ، ترکیه را ترک کنید.

ترکیه فعلا امن نیست ، درست تصمیم بگیرید عزیزان وطن.

تیم دانشجویی جهان تحصیل- مدیر- شنبه ٢٦ تير ١٣٩٥

 


 

درود بر شما

دوستان از این پس برای اخذ بلوکارت یا کارت آبی آلمان میتونید ؛ خودتون کارتون رو انجام بدبد. چطور؟ تمامی مراحل رو خودتون ولی زیر نظر ما انجام میدهید.با این کار فقط هزینه های کار رو خودتون پرداخت میکنید . این طرح به خاطر بالا بردن سطح و آگاهی شما در سیستم های مهاجرتی برای اولین بار توسط بچه های جهان تحصیل برای کلیه پارسی زبان های دنیا انجام میشه.

 اینو بدونید ما هم شکست خوردیم که حال کمی میدانیم. باید سطح اطلاعات مهاجرتی خودتون رو بالا ببرید تا برنامه ریزی دقیق داشته باشید.( ادمین)

یقین داریم میشود اگر بخواهید.... شنبه ٢٦ تير ١٣٩٥

 


 

قلب رمضان در شبهای قدر می تپد تا خون علی(ع) را در میان رگهای تمام عاشقانش تقسیم کند.

يکشنبه ٦ تير ١٣٩٥


امشب بارون لطف و عطا می باره  ***  هیچ کس مثه این آقا سراغ نداره

يکشنبه ٢ خرداد ١٣٩٥

ولادت امام حسین (ع) شاد باش باد.
سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٥

Teacher's Day 2016       ---   روز معلم مبارک باد


Friday, April 22.......Earth Day 2016

جمعه ٣ ارديبهشت ١٣٩٥


دوشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٤


1/1/2016


بهم گفتن گلتُ آب برده،دیگه تنها شدى برا همیشه
کسى که دلشو زده به دریا،به این راحتیا پیدا نمیشه

بهم گفتن گلتُ آب برده،کسى از جاىِ اون خبر نداره
دیگه باید بشینى تا یه روزى،که دریا پرپرش رو پس بیاره

حالا میگن تورو با دسته بسته،تورو زنده زنده خاک کردن
نمیدونى که مادر چى کشیدم،منو با این خبر هلاک کردن

بگو اون لحظه که پراتُ بستن،چرا مادر منو صدا نکردى
تویى که قصد برنگشتن نداشتى،تو که پشت سرتُ نگا نکردى

بگو تا داغِ تازم تازه تر شه،بهت لحظه آخر آب دادن؟
آخه مادر براىِ تو بمیره،که اینجورى تو رو عذاب دادن

برا عکسات رو پام لالایى خوندم،شباى بى کسى و بى قرارى
کى جرأت کرده دستاتُ ببنده؟بمیرم تو مگه مادر ندارى؟

بهم برخورده مادر،بغض دارم،قسم خوردم دیگه دریا نمیرم
قسم خوردم گلم مثلِ خودِ تو،منم با دستاىِ بسته بمیرم

پُره حرفم پُره دردم عزیزم،ولى آغوش من امنِ هنوزم
بذار دستاتُ وا کنم عزیزم،تو آغوشِ تو راحت تر بسوزم

مدیونیم...

تیم دانشجویی جهان تحصیل-سه شنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٤

 


 

JAHANTAHSILLLLLLLLLLLLLLLLLLL

 بعد<     9  8  7  6  5  4  3  2  1      >قبل

کانادا هندمالزی سوئدنروژدانمارکآلمانانگلیسپرتغالاسترالیا اوکرایناسپانیابلژیکاسلواکی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com