چهارشنبه, 20 نوامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 تماس رایگان و  سریع با تیم

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7338
 بازدید امروز : 386
 کل بازدید : 3758491
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
آسیا
تماس قوری-آیلتس
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آسیا >  هند > مدرسه ایرانی در هند 
مدرسه ایرانی در هند

اطلاعات ضروری مجتمع آموزشی امام خمینی ره کوالالامپور

 سلام "به اطلاع هموطنان گرامی مقیم مالزی می رساند مجتمع آموزشی نمونه مردمی امام خمینی(ره) در دوره های پیش دبستانی ، ابتدائی ، راهنمایی ،  دبیرستان ، پیش دانشگاهی و بزرگسالان برای سال تحصیلی 90-1389  ثبت نام می نماید.

 مجتمع  نمونه مردمی امام خمینی ره کوالالامپور دارای واحد دختران و پسران در  مقاطع ابتدایی ،راهنمایی و دبیرستان  و با رشته های تحصیلی  علوم تجربی ،ریاضی فیزیک و علوم انسانی می باشد.

نکته مهم :

مجتمع آموزشی امام خمینی ره در خصوص  اخذ ویزای اقامت  و اسکان دانش آموزانهیچ تعهدی نداشته و خانواده های محترم در این خصوص باید تمهیدات لازم را  خود فراهم نمایند.

هزینه تحصیل:

- ابتدائی 2400 رینگت


- راهنمائی 3100 رینگت


- دبیرستان 3800 رینگت


- پیش دانشگاهی 4500 رینگت

شهریه خانواده محترم جانبازان ,دانشجویان و فرهنگیان 50% دارای تخفیف بوده و فرزندان معزز شاهد معاف از پرداخت می باشند.

اطلاعیه

والدین گرامی
به منظور بررسی ، پیگیری و رفع مشکلات دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم در حیطه های تحصیلی ، تربیتی ، رفتاری و خانوادگی و ... واحد مشاوره در مدارس دخترانه و پسرانه آماده ارائه خدمات در زمینه های فوق با بهره گیری از نیروهای متخصص می باشد.

خواهشمند است جهت تعیین وقت قبلی با تلفن 0060321414932 داخلی 107 یا به ایمیل hamidamali@yahoo.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید تماس حاصل فرمایید.

با سپاس
واحد مشاوره مجتمع امام خمینی (ره) مالزی

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com

© Copyright 2008-2019  All Rights Reserved.