هدایت به بالای صفحه

چهارشنبه, 20 نوامبر 2019

        

               EN      FR      PR     

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 304651 | بازدید امروز : 431 | کل بازدید : 3758536 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
مهاجرت به کانادا ( با مجوز رسمی - نماینده رسمی برای متقاضیان ایرانی و هندی )

مهاجرت به کانادا ( ویزای کار - ویزای مهارت کاری- ویزای دانشجویی ) work visa-skill work visa-student visa


درود خدمت بازدیدکنندگان عزیز از مه 2019 تیم دانشجویی جهان تحصیل در بخش کانادا ، با به همرا داشتن مجوز رسمی و ...

 23:56 - شنبه 4 خرداد 1398متن کامل >>
فساد در سوئد - خبر جهان تحصیل
فساد اداری در سوئد،نروژ،دانمارک،فنلاند
فساد اداری مشکلی برای کشورهای اروپای شمالی
سویدن و کشورهای دیگر اروپای شمالی از دیدگاه بین‌المللی کشورهایی تلقی می‌شوند که میزان فساد اداری خیلی اندک را دارند، ولی براساس سازمان بین‌المللی شفافیت، فساد اداری در این کشورها بیشتر شده‌است.
 ١٢:٢٥ - سه شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
آمریکا دیگر مقصدی ایده‌آل برای نخبگان و دانشجویان بین‌المللی نیست
English UK annual conference, London
شماری از پرستاران در بیمارستان‌های مختلف در سوئد..
حزب مودرات خواهان توقف خدمات ترجمه رایگان و نامحدود به تازه‌واردان شد
مهاجرت به کانادا ( ویزای کار - ویزای مهارت کاری- ویزای دانشجویی ) work visa-skill work visa-student visa
مهاجرت به کانادا از طریق تجربه اشتغال کانادایی
آقای دیوید هورتل وزیر کنونی مهاجرت استان کبک کانادا
(Entrepreneur Immigration — Regional Pilot)
ماتئو سالوینی: مهاجران یک کشتی را در مدیترانه دزدیده‌اند.
شرکت دی اچ ال در ایران تعطیل شد
کارزار «بازگشت از آلمان»
انجام أمور بلوكارت در آلمان و فرانسه و بلژيك
تخفیف ویژه45%
براساس قانون وزارت علوم و تحقیقات کشور آلمان، دانشجویان این کشور تنها مجاز به داشتن شغل نیمه وقت هستند.
شروع و پابان طرج
Blue Card,بلوکارت,ویزای کاری بلوکارت
آموزش زبان انگلیسی ، اسپانيايي ،آلمانی ،فرانسوی، نروژی و سوئدی
هدف از این تحقیق ، تمرکز بر جنبه های اقتصادی مهاجرت بوده است
مصاحبه با نسیم و ایاز درباره تفاوت درآمدشان با همکاران سوئدی
صفحه اصلی 

 

با درودی دیگر به شما بازدید کننده عزیز

مژده به شما دوستداران ، تحصیل در فرانسه ، و زندگی در فرانسه ، و کار در فرانسه ، در این پست میخوام شما رو با آموزش زبان فرانسوی به روش جهان تحصیل آشنا کنم . کلیه متودی که ازین پس از درس یک خواهم گفت باید به صورت دقیق انجام دهید چون این روش ، روشیست که من ازین طریق زبان فرانسوی را یاد گرفتم و هر آنجه که یاد گرفته ام را با متود خودم با نام جهان تحصیل ( آموزش زبان فرانسوی به روش جهان تحصیل ) را  در اختیار شما قرار میدهم . و این آموزش ها برای شما هیچ هزینه ای ندارد.

 

آموزش سریع زبان فرانسوی به روش جهان تحصیل 

 

درس یکم - آموزش الفبای زبان فرانسوی ، و تلفظ ها 

 

دوستان ، ابتدا این موضوع رو خدمتتون عرض کنم دراین روش شما زبان فرانسوی را از انگلیسی به فرانسوی یاد خواهید گرفت.

فرانسوی مبتنی بر الفبای لاتینه (و به آن الفبای رومی هم میگن) و 26 حرف داره .اوایل فرانسوی 25 حرف داشت  که حرف "W" در اواسط قرن نوزدهم اضافه شد. انگلیسی ها به این حرف "double-u,"میگن ولی قرانسوی ها میگن  "double-v" و یه نکته جالب دبگه اینکه الفبای فرانسوی کمتر از 200 سال قدمت داره.

خوب بیست و شش حرف به شکل زیر تقسیم می شه :

 

20 صامت  :  B C D F G H J K L M N P Q R S T V W X X

6 صدادار  : A E I O U Y

 

ادامه مطلب..کلیک کنیددرود بر بازدید کنندگان محترم  ( جمعه ٢٨ تير ١٣٩٨ - 22:27:14 )

عرض ادب داریم خدمت شما دوستان قدیمی و جدید تیم دانشجویی جهان تحصیل

بعد از مدت کوتاهی متوجه شدم که گرد و غبار زیادی براین وبسایت خاطرات نشسته است و با توجه به اینکه در نظر داشتیم مواردی را در جهت گزارش و عملکرد تیم ،طی یک سال اخیر داشته باشیم.حال لازم میدانیم که همراه با ذیل موارد   گزارش های مورد نظرمان نسبت به عملکرد تیم  را عرض نماییم.

دراین پست سعی شد بصورت خلاصه و مفید  به مواردی از قبیل ۱- شرایط تحصیلی ایرانیان ۲- عملکرد خارجیان نسبت به بررسی پرونده های ایرانیان ۳-راه های مورد نظر نسبت به عدم تکرار تجارب شیرین اشاره کنیم . 

دوستان به عرض رساندن این حقیقت که ایران عزیزمان در مواجه با شرایط  نامساعد حال، دست و پنجه نرم میکند و این شرایط نامساعد ،ناخودآگاه در روند بررسی امور پرونده های تحصیلی ،اسکولارشیپ و ...تاثیر بسزایی گذاشته که حتی قبلا نسبت به بد رحمی های بخش بزرگی از دول های  خارجی اندکی تصور هم نمی کردیم.دریک جمله می توان اعلام کرد ما ایرانیان رکب بخش اعظمی از سازمان های آموزشی خارج از کشور را خورده ایم.در حقیقت سازمان های آموزشی خارج از کشور بخصوص دانشگاههای ارزان در اروپا و امریکا نیز دراین بخش از بررسی یک پرونده نامهربانی های زیادی را به ما ایرانیان تحمیل کردند.برای  مثال می توان به یک دسته از ایرانیانی که برای ورود به تحصیلات رایگان و بورسیه تحصیلی اقدام کردند و با نتایج غیر قابل باور مواجه شدند اشاره کرد که به این شیوه از رفتار سازمان های آموزشی که در گذشته بسیار اندک بوده و در حال گسترده تر و فراگیر تر شده ،جز درگیر کردن دانشجویان در مسائل سیاسی چیز دیگری نمیشود گفت.تیم جهان تحصیل هم بصورت مستقیم و زنده قربانی این نوع بلاهای بی رحمانه شده است.حال بعد از تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدیم که اعلام کنیم ،دوستان نسبت به کشوری که برای تحصیل انتخاب میکنید ،آگاهانه و هوشمندانه نسبت به وضعیت ایرانیان درآن کشور ،بررسی های لازم را انجام داده و بعد اقدام به مهاجرت کنید.دوستان در کنار حقایق تلخی که به عرضتان رساندیم فقط در صورت تحقیقات بیشتر میتوانید از این نوع رفتارهای ناصحیح بخشی از دانشگاه های خارج از کشور نجات پیدا کنید. حال به چند تجربه در این زمینه میخواهیم اشاره کنیم :

  • - اپلای در تاریخ مورد نظر دانشگاه صورت گرفته ولی با گذشت یک ترم ،دانشگاه دانشجو را در صف انتظار قرار داده است.
  • -دپارتمان دانشگاه پرونده دانشجو را تایید کرده ولی پروفسور پرونده از کانفیرم خود تفره می رود.
  • - به موقع پاسخ ندادن بخش ادمیشن آفیس و ارجای آن به دپارتمان  و ارجای دانشجو در لیست دانشجویان ترم جاری 
  • - قرار ندادن دانشجویان ایرانی در آفرهای تحصیلی و ...

خوب گمان میکنیم با گفتن این مسائل کمی بر نگرانی شما جهت مهاجرت افزوده باشیم اما این را بخاطر بسپارید تیم دانشجویی جهان تحصیل طی یک دهه ی اخیر با توجه به تجارب موفق خود و روزهای شیرین در بحرانی ترین روزهای یک دانشجو که برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کرده ،ایستاده است و برای دست یافتن راه حل مناسب در جهت رفع بن بست ها از هیچ کمکی دریغ نمی کند ،بلکه همانند یک خانواده در کنار شما عزیزان خواهد ماند و با این جمله این بخش از پست را که به سه موضوع اولی اشاره شد می بندیم.

در پایان ضمن ارادت قلبی به ایرانمان و خوبان ایران عارضیم و متعهدیم که خدای ناکرده در صورت عدم موفقیت ها و به دام افتادن در تله های ریجکتی دانشگاه تا آخرین دقیقه از تلاشمان نکاسته بلکه تعهد داشته و داریم افراد را به حقوق حداقل مادی خود برسانیم .

رفقا ...

باختی در کار نیست ...فقط تجربه ست.

شکستی در کار نیست...فقط فرصت هاست.

هیچ مشکلی در کار نیست...فقط راه حل ها.

خوب برای من شکست چیه؟شکست مادر همه ی موفقیت هاست.

اگه زکریای رازی چشماش در بغداد آسیب نمیدید نه بسمت علوم طب میرفت نه میتونست کاشف الکل باشه.

میدونی ... اگه بخاطر ...

یه روز یه مقاله خوندم درباره کیاکسار (پادشاه جوان دوران ماد ها) با توجه به اینکه از شکست پدرش (فرهاد) را با چشمانش دیده بود درس عبرتی آموخت برای اینکه از لشکر آشوریان شکست نخورد و  بزرگترین نیروی نظامی آموزش دیده رو با سربازان غیرتمند ایجاد کرد و این شد . که مادها پیروز شدند. .افرادی را داریم مثل بچه های تیم دانشجویی جهان تحصیل که اگه تو ده سال اخیر بجز موفقیت ها با شکست ها و نامهربانی ها و سیاسی بازی های ملل مختلف آشنا نمیشدند و عمق شکست رو درک نمیکردند حال در سال ۲۰۱۹ نمیتوانستند راه رو برای بدست آوردن بهترین راه های مهاجرت پیدا کنه .تنها کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که درس بگیریم و برگردیم ،بهتر ،بزرگتر و قوی تر. تنها باید در مسیر درست قرار بگیریم.اگه همیشه برنده باشید،هیچ وقت نمیفهمید برنده بودن چه حسی داره. باید باختن ها رو بپذیریم،ضربه هارو بپذیریم.قراره در دره ها و قله ها ،بالا و پایین داشته باشیم.مهم ترین چیز همینه و نه فقط همین ،مهم ساختن نیست رفقا ،مهم حفظ کردنه و این سخت ترین بخششه.

از خداوند میخواهیم ما را از شر شیطان رانده شده حفظ نماید. بدرود 

 

امیرعلی / ادمین - تیم دانشجویی جهان تحصیلدرود بر  برو بچه ها و رفقاي قدیم و جديد جهان تحصيل

عرض  أدب داريم خدمت تك تك شما دوستداران تحصيل و كار و زندگي  در خارج .مدتي هست كه پست جديدي به درد و دل نامه جهان تحصيل  أضافه نكرديم .امشب كه داشتم صفحات مجازي اين كتاب جهان تحصيل رو ورق ميزدم لابلاي اين برگه هاي مجازي كمي گرد و غبار ديدم كه هم ، يكم شرمنده بازديدكنندگان روزمره مون شدم و هم به اين فكر كردم كه بابا ما ده ساله شديم و تو اين ده سال تونستيم در كنار همه ي ناملايمتي هايي كه زندگي  در غربت بما مي آموزه، به خيلي از دوستاني كه از ما كمك خواستند و ما قبول مسئوليت كرديم پيششون شرمنده نباشيم و بخشي از تجربياتي كه بدردشون ميخورد بهشون انتقال بديم.اين هم عرض كنم شايد براي اين دسته از دوستاني كه  ما در بخش ورود به كشور مورد نظرشون (پذيرش تحصيلي ، بورسيه تحصيلي، اجازه كار،أمور مربوط در آن كشور ، خونه و ... ) كمكشون كرديم ،شايد ممتاز نباشيم ولي به اين اطمينان داريم كه بهشون ثابت شده بچه هاي جهان تحصيل از حداكثر تواناييشون در جهت هرچه بهترانجام دادن مسئوليت واگذار شده ،كم و كسر نذاشته و نخواهند گذاشت .يك نكته كه بسيار داراي اهميته اينه كه ،بچه هاي جهان تحصيل يك شركت ، موسسه يا كانون رسمي مهاجرت يا يك دسته وكيل تحصيل كرده مهاجرت نيستند كه اومده باشند بابت سلام تا خداحافظي واسه عزيزاني كه تصميم به مهاجرت گرفتند، مبلغ تعيين كرده و دريافت كنند.تيم دانشجويي جهان تحصيل كه از اسمش مشخصه، تعدادي دانشجوي تحصيل كرده يا در حال تحصيل يا كار و يا زندگي در برخي از كشور هاست كه ،هرآنچه خوب و بد و تلخ و شيرين  هست رو بشما به زبان دوستانه انتقال ميده وسعي داره بتونه أموري كه شما بايد قبل سفرتون انجام بديد رو با كمك خودتون ،وأستون طبق تعاريف اداره مهاجرت اون كشور انجام بده و شمارو هم با هزينه كمتر و هم با تجارب بيشتر كه شايد خودتون أذيت هم بشيد ،هم راه كنه.مثلا (يكي ازين اذيت هايي كه امكان داره بشيد اينه كه چون خودتون ، كار خودتون رو داريد، مانيتورينگ ميكنيد بيش از حد استرس بكشيد يا بعضي وقتا زمان بيشتري صرف كنيد يا از كشورهاي اول،دوم يا سوم تجربه كسب و براي مثال  در كشور چهارم موفق بشيد )ولي اين و بدونيد شما هنگام شروع سفرتون يك مسافر نا آگاه نسبت به اون كشور نيستيد   بلكه يك مهاجر آگاه نسبت به قصد سفرتون هستيد و درد سر ها - استرس ها ، گرفتاري هاو... رو كه در اون  ور آب احتمال داره وأستون پيش بياد رو بآهاش آشناييد و اميدوارانه تَر نسبت به كسي كه بزور پولش خودش رو ورود كرده سفر ميكنيد.حال قضاوت با اون هايي هست كه ١ - خودشون رو باور ٢- مارو باور كردند و حال يا اين مسير رو طي كردند يا در حال طي كردن هستند. 
◀️. و نكته آخر كه خدمتتان عارضيم اينه كه : براي انجام أمور مهاجرتي در هر فيلد يا كشور بايد نسبت به تعداد نفرات ورود كننده در دو بخش هزينه كرد . بخش أصلي: هزينه هاي اداري و بخش فرعي (دستمزد ها ست) ، بخش أصلي كه شامل حال همه ميشه متغيره( بستگي به نوع مهاجرت) و بخش فرعي انتخابش با خود متقاضيه كه ما در تيم جهان تحصيل اين بخش رو سعي كرديم به حداقل رسونده و خود متقاضي رو در اموريكه واسش انجام ميشه تا حد امكان مانيتورينگ كنيم و ١- استرس كاري ٢-استرس پولي رو كه بي شك واسه همه هست رو كاهش بديم تا ان شاالله از ابتدا تا انتها ي أمور مربوط به مهاجرت متقاضي به خير و خوشي ختم بخير بشه.


بدرود / جهان تحصیل
الان هم ميخوايم شما رو با يكي از طرح هاي مهاجرتي كه بچه هاي جهان تحصيل در بخش ورود به كار در اروپامیتونند کمکتون کنند ،، آشنا كنيم: 
طرح 40 % بلوكارت:

انجام أمور بلوكارت در آلمان و فرانسه و بلژيك

Email: Jahantahsil@gmail.com 
website: www.JahanTahsil.com

لطفا درخواست ميكنيم به موارد زير توجه فرماييد:
◀️آماده سازي مدارك،تصميم و ثبت نام قطعي را به روز هاي آخر موكول نكنيد.
◀️اين طرح با در نظر گرفتن 5% تخفيف ويژه ،شامل 35 % تخفيف ميباشد.(چرا؟ تمامي امور و مراحل توسط بچه هاي جهان تحصيل انجام ميشود به كمك كارمند هاي رسمي فدرال كار و برخي ماركت جاب ها) و يكي از بهترين فرصت هاي موجود براي انجام بلوكارت براي ايرانيان هست.
◀️از ابتدا تا انتها از ايميل ،تلفن،آدرس متقاضي استفاده ميشود.(چرا؟اعتماد سازي،در جريان قرار دادن متقاضي از مراحل كاري،كمك به متعهد در امور،آموزش كامل انجام آن به متقاضي
◀️طرح 40% بلوكارت شامل 35% تخفيف است. (چرا؟ چون ارزش انجام اين كار در كشور هاي ديگر همين مقدار است ، كمك گرفتن از خود متقاضي، استفاده از تجارب گذشته.)✨
◀️براي ارسال پرسش و پاسخ لطفا ايميل قبلي را تا انتها ريپلاي كنيد.

♻️تيم دانشجويي جهان تحصيل/بلوكارت

 

JAHANTAHSILLLLLLLLLLLLLLLLLLL

 بعد<     9  8  7  6  5  4  3  2  1      >قبل

 


بازدیدکننده عزیز : در این وبسایت هر کشور دارای بخش جداگانه ای میباشد و با کلیک بر روی منوی مربوط هر کشور میتوانید به طور کامل، مطالب مربوط به تجربیات ما را مطالعه کنید. به صورت هفته ای مطالب مربوط به هر کشور را بعد از نگارش از طریق وبسایت ، کانال تلگرام ، فیسبوک و ... منتشر میکنیم.

 

تحصیل در هند,تحصیل در سوئد, تحصیل در نروژ , تحصیل در دانمارک , تحصیل در آلمان ,تحصیل در اسپانیا,تحصیل در انگلیس,تحصیل در اوکراین,تحصیل در اسلواکی،تحصیل در بلژیک,تحصیل درفرانسه,تحصیل درکانادا, بورسیه تحصیلی در اروپا , تحصیل در اروپا,زندگی در هندوستان، زندگی درمالزی،زندگی دراسترالیا, زندگی درسوئد,زندگی درنروژ،زندگی دردانمارک,زندگی دربلژیک،, زندگی درفرانسه،زندگی در اسلواکی،,زندگی درآلمان،زندگی دراتریش,زندگی درآمریکا،زندگی درکانادا,زندگی دراوکراین- زندگی درانگلستان،زندگی دراسپانیا , زندگی درپرتغال،پذیرش تحصیلی در هندوستان، پذیرش تحصیلی درمالزی،پذیرش تحصیلی دراسترالیا, پذیرش تحصیلی درسوئد,پذیرش تحصیلی درنروژ،پذیرش تحصیلی دردانمارک,پذیرش تحصیلی دربلژیک،, پذیرش تحصیلی درفرانسه،,پذیرش  تحصیلی درآلمان،پذیرش تحصیلی دراتریش,پذیرش تحصیلی درآمریکا،پذیرش تحصیلی درکانادا,پذیرش تحصیلی دراوکراین- پذیرش تحصیلی درانگلستان،پذیرش تحصیلی دراسپانیا , پذیرش تحصیلی درپرتغال،مشاوره رایگان ویزا، مشاوره تحصیلی خارج از کشور،مشاوره جهت پذیرش،اخذپذیرش،دانشگاه های خارج از کشور،اپلای دانشگاه،اخذ بورسیه تحصیلی،بورسیه تحصیلی اروپا،بلوکارت،کارت آبی،مجوز کاری اروپا،ویزای کاری،ویزای کارت آبی،جاب آفر،job offer,admission,blue card,Tahsil dar ukranie,tahsil dar hend,tahsil dar malezi,tahsil dra australia,tahsil dar sweden,tahsil dar norway,tahsil dar denmark,tahsil dar otrish,tahsil dar usa,tahsil dar ispania

 

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com

© Copyright 2008-2019  All Rights Reserved.