زبان ترکی زبان رسمی ترکیه است، اما کشور های بیشتری به زبان ترکی صحبت می کنند و میلیون ها ترک زبان در آلمان، قبرس و یونان زندگی می کنند. در کل، حدود 80 میلیون ترک زبان در سراسر جهان وجود دارد. اگر بتوانید زبان ترکی را روان صحبت کنید، می توانید با افراد زیادی در سراسر جهان صحبت کنید.

برای یادگیری زبان ترکی نیاز دارید که در کلاس های زبان ترکی استانبولی آموزشگاه ها شرکت کنید. اما پیدا کردن یک آموزشگاه خوب برای زبان آموزان همیشه چالش برانگیز بوده است. در اینجا ما می خواهیم برترین دوره ترکی استانبولی در تهران را به شما معرفی کنیم.

مزایای یادگیری زبان ترکی استانبولی

۱. ترکی زبانان زیادی در سرتاسر جهان وجود دارد

ترکی در میان 15 زبان اول، رایج ترین زبان در جهان است. این زبان توسط حدود 75 میلیون نفر به عنوان زبان اول و حدود 15 میلیون نفر به عنوان زبان دوم آن ها صحبت می شود. همانطور که اشاره کردیم، اکثریت قریب به اتفاق ترک زبانان در ترکیه هستند، اگرچه این زبان در برخی از کشور های دیگر نیز به رسمیت شناخته شده است.

۲. زبان ترکی یکی از الزامات تجارت جهانی است

ترکیه یک اقتصاد به سرعت در حال رشد با موقعیت استراتژیک است که به عنوان مرکز تجارت و بازرگانی بین المللی عمل می کند. با یادگیری زبان ترکی شما می توانید فرصت های شغلی زیادی را در زمینه هایی مانند تجارت، امور مالی، گردشگری و روابط بین الملل برای خود رقم بزنید.

۳. ترکیه فرهنگ غنی و منحصر به فردی دارد

فرهنگ ترکی بسیار منحصر به فرد است. ترکیه در طول تاریخ غنی و هیجان انگیز خود، سنت ها و آداب و رسوم زیادی دارد و تنها راه برای درک واقعی آن ها صحبت کردن به ترکی است. یادگیری زبان ترکی می تواند به دانشجویان بین المللی و توریست ها و دیگر افراد کمک کند تا درک عمیق از سنت ها و آداب و رسوم ترکیه به دست آورند.

۴. ترکیه فرصت های آموزشی بسیار زیادی دارد

اگر می خواهید در اروپا در خارج از کشور تحصیل کنید، ترکیه مکانی عالی برای انجام این کار است. چند دانشگاه عالی در ترکیه وجود دارد که جزو برترین دانشگاه ها در سطح جهانی هستند. دانستن زبان ترکی می‌ تواند به دانشجویان بین ‌المللی امکان دسترسی به طیف وسیع ‌تری از فرصت ‌های علمی، از جمله برنامه ‌های تحقیقاتی و تحصیلی را بدهد و علاوه بر تحصیل می توانند با نحوه زندگی مردم محلی آشنا شوند و بینش عمیقی نسبت به فرهنگ ترکیه پیدا کنند.

برترین دوره ترکی استانبولی در تهران کجاست؟

آموزشگاه زبان دهخدا

موسسه زبان دهخدا در غرب تهران، به برگزاری دوره های زبان ترکی استانبولی به صورت مکالمه محور و کاربردی با استفاده از اساتید برجسته پرداخته است.

دپارتمان تخصصی زبان ترکی استانبولی این موسسه به صورت حرفه ای و براساس نیاز زبان آموزان به شکل های مختلف زبان ترکی استانبولی را برای سنین و سطوح مختلف از سطح A1 تا C1 آموزش می دهد.

در موسسه زبان دهخدا دوره های آمادگی آزمون زبان ترکی مانند تومر نیز برای متقاضیان دریافت مدرک ترکی برگزار می شود تا زبان آموزان بتوانند بالاترین نمره را از این آزمون کسب کنند.

کلاس زبان ترکی استانبولی موسسه زبان دهخدا به صورت حضوری و آنلاین به شکل های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار می شوند تا زبان آموزان براساس نیازشان در این کلاس ها ثبت نام کنند.

دوره های آنلاین موسسه در پلتفرم اختصاصی موسسه برگزار می شوند تا بهترین شرایط را برای این کلاس ها فراهم آورده و از پشتیبانی فنی در طول مدت زمان کلاس برخوردار باشید.

موسسه گاما

از موسسات معتبر زبان که در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی بسیار قوی و حرفه ای کار کرده است موسسه گاما می باشد. کلاس های زبان ترکی این موسسه با تمرکز بر مکالمه و با اهداف گوناگون به صورت کاربردی برگزار می شوند.

در این موسسه دوره های کاربردی زبان ترکی استانبولی و دوره تومر برای زبان آموزان با اهداف گوناگون نیز برگزار می شود. با شرکت در کلاس های این موسسه شما می توانید خود را برای شرکت در آزمون تومر آماده کنید و با شرکت در دوره های فوق فشرده زبان ترکی را در کوتاه ترین زمان یاد بگیرید.

موسسه مرحبا

از تخصصی ترین موسسات آموزش زبان ترکی استانبولی، موسسه ترکی مرحبا است. این موسسه کلاس های زبان ترکی استانبولی خود را به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند تا زبان آموزان بتوانند براساس شرایط خود در این کلاس ها شرکت کنند و به یادگیری این زبان شیرین بپردازند.

از جذابیت های موسسه مرحبا این است که کلاس های زبان ترکی استانبولی خود را برای سنین و سطوح مختلف با استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای برگزار می کند. این موسسه با بهره گیری از منابع معتبر و کاربردی به آموزش زبان ترکی می پردازد. همچنین این موسسه برای متقاضیانی که می خواهند در آزمون های ترکی که برای تحصیل و کار است شرکت کنند کلاس های آموزشی برگزار می کند.

تجهیزات کلاس های موسسه مرحبا در حد استاندارد بوده و با متدهای آموزشی عالی و نظم مدیریتی یکی از بهترین موسسات زبان برای یادگیری زبان ترکی است.

آموزشگاه اسپیکان

از برترین دوره های آموزشی زبان ترکی استانبولی، موسسه اسپیکان می باشد. آموزشگاه اسپیکان با کمک یک مدیریت قوی و برنامه ریزی منظم برای افراد بالای ۱۵ سال از سطح مبتدی تا پیشرفته کلاس های زبان ترکی استانبولی برگزار می کند.

در این آموزشگاه از کتاب های Yeni Hitit که از انتشارات دانشگاه آنکارا ترکیه است استفاده می شود و با بهره گیری از آخرین متدهای آموزشی و اساتید مجرب و متعهد به زبان آموزانی که می خواهند زبان ترکی را به دلایل مختلف یاد بگیرند کمک می کند.

دسته بندی شده در: