زمانی که بحث مهاجرت مطرح می‌شود، یکی از مهمترین چالش‌هایی که پیش روی افراد قرار می‌گیرد، ارائه مدرک زبان انگلیسی است. ممکن است زبان انگلیسی روزمره شما خوب باشد و به راحتی بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. اما زمانی که قرار می‌شود برای آزمون زبان انگلیسی خود را آماده کنید، چالش‌ها زیاد می‌شوند. مهاجرت به مجارستان برای تحصیل بدون مدرک زبان امکان پذیر است و همین امر مسیر را برای زندگی در یک کشور اروپایی هموار می‌کند. همچنین، در کنار مهاجرت تحصیل، کسب اقامت سرمایه گذاری در اروپا نیز وجود دارد و از همان ابتدا ویزا طلایی اروپا به شما داده می‌شود. بهتر است برنامه‌های خود را مشخص کنید و هر چه زودتر به این کشور زیبا، مدرن و خاص بروید.

مهاجرت به مجارستان

تحصیل در دانشگاه‌های معتبر مجارستان بدون مدرک زبان

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل آرزوی تمامی کسانی است که می‌خواهند در کار خود به پیشرفت برسند و به عنوان یک پژوهشگر وارد بازار کار شوند. بسیاری از دانشگاه‌هایی که در مجارستان وجود دارند، مسیر شما را برای ورود به دانشگاه‌های برتر اروپایی و آمریکایی باز می‌کنند. بهتر است بدانید برای دریافت مجوز تحصیلی در این دانشگاه‌ها شما نیاز به ارائه مدرک زبان ندارید و به راحتی می‌توانید تحصیل خود را آغاز کنید. در نتیجه، زمان ورود به دانشگاه کاهش پیدا می‌کند و شما می‌توانید به سرعت برای ورود به این دانشگاه‌ها اپلای کنید.

یادگیری زبان‌های مختلف در کالج

اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود در صورتی که مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل و بدون مدرک زبان باشد، چگونه می‌توانم آنجا با دانشجویان دیگر ارتباط بگیرم یا درس بخوانم. بهتر است بدانید که دانشگاه‌های مجارستان دارای کالج زبان هستند و شما به محض ورود می‌توانید وارد کالج شوید و به مطالعه زبان انگلیسی بپردازید. البته باید به این مسئله توجه داشته باشید که شما می‌توانید در این کالج زبان آلمانی یا فرانسه نیز بیاموزید و یادگیری این زبان‌ها به اهداف شما بستگی دارد. با توجه به این مسئله که شما در محیط هستید، زودتر از ایران این زبان‌ها را می‌آوزید.

اقامت سرمایه گذاری در اروپا چگونه است؟

در کنار مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیلی، شما می‌توانید برای دریافت اقامت سرمایه گذاری در اروپا نیز اقدام کنید. برای این منظور می‌توانید مبلغ 500 هزار یورو را به دولت بدهید و پس از آن، این مبلغ به مدت 5 سال در اختیار دولت قرار می‌گیرد و در پایان به شما بازگردانده می‌شود. البته باید بدانید در این پروسه سودی به شما تعلق نمی‌گیرد. اما اگر اقامت سرمایه گذاری در اروپا را انتخاب کنید، کارت اقامت شما در مدت چند ماه صادر می‌شود و شما می‌توانید به عنوان شهروند یکی از کشورهای اروپایی شناخته شوید و هر مزایایی که در کشورهای اروپایی به شهروندان داده شود، به شما نیز تعلق می‌گیرد و زندگی مدرن و خوبی را تجربه خواهید کرد.

ویزا طلایی اروپا چیست؟

ویزا طلایی اروپا که یکی از روش‌های مهاجرت به مجارستان در نظر گرفته می‌شود، دریافت ویزا از طریق سرمایه‌گذاری است. کشور مجارستان به تمامی کسامی که قصد سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات این کشور را دارند، ویزای طلایی اعطا می‌کند. با استفاده از این ویزا، می‌توانید سریعا وارد پروسه دریافت اقامت شوید و پس از چندین ماه، پاسپورت مجارستانی در اختیار شما قرار داده می‌شود.

چگونه برای مهاجرت به مجارستان اقدام کنم؟

برای اینکه بتوانید از خدمات مهاجرت به مجارستان بهره مند شوید، باید به یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید. مجموعه اخذ اقامت و مشاوره سرمایه گذاری ir2eu تجربه‌های زیادی در مورد سرمایه گذاری و کسب اقامت بلندمدت و دائم در اروپا دارد. این شکرت دارای مراکز فعال و دفاتر در شهرهای بوداپست (مجارستان) ، پاریس (فرانسه)، لندن (انگلستان) و نیز دو دفتر در ایران در شهرهای تهران و اصفهان است. مدیریت این هدلینگ جناب آقای دکتر فرخی است که مراکز درمانی زیادی را در ایران و اتحادیه اروپا راه‌اندازی کرده است. توسعه کسب و کار، خرید و سرمایه گذاری در زمینه ملک در تمامی کشورها به ویژه مجارستان از جمله خدماتی هستند که در این مرکز ارائه می‌شوند و شما می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید.

دسته بندی شده در: