از اصلی ترین مواردی که می بایست در اقامت در کانادا  به آن توجه نمود، هزینه ها می باشد. با توجه به تنوع راه های مهاجرت به کانادا، هزینه های مهاجرت نیز بسیار متنوع و متغیر می باشد. به عنوان مثال هزینه های مهاجرت به کانادا در مسیر تحصیلی شامل هزینه های شهریه دانشگاه، ترجمه مدارک، تمکن مالی و هزینه اسکان می باشد. در زیر برای هر مسیر هزینه مهاجرت به کانادا آورده شده است.

روش مهاجرتیجزئیاتمیزان هزینه
تحصیلیمدارس25000 تا 30000 دلار
لیسانس15000 تا 20000 دلار
فوق لیسانس18000 تا 25000 دلار
دکترا10000 تا 20000 دلار
کاریاسکیل ورکر10000 الی 12000 دلار
اکسپرس اینتری1400 دلار
ویزای کار(برای هر فرد)155 دلار
ویزای کار گروهی465 دلار
اسپانسر شیپاسپانسر اقوام 22 ساله یا بزرگتر1050 دلار
اسپانسر هر کودک یا فرد زیر 22 سال150 دلار
اسپانسر اقوام زیر 22 سال که تحت سرپرستی فرد اسپانسر نیستند650 دلار
همسر یا شریک زندگی فرد اسپانسرشونده1050 دلار
برنامه مهاجرت استانی (pnp)پرونده متقاضی1,325 دلار ( برای شریک زندگی 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)
سرمایه گذاریپرونده متقاضی2,075 دلار (برای شریک زندگی 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)
کار آفرینیپرونده متقاضی1,325 دلار ( برای شریک زندگی 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)
استارت آپپرونده متقاضی2,075 دلار (برای شریک زندگی 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلا
خود اشتغالیپرونده متقاضی2,075 دلار (برای شریک زندگی 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار

سرمایه گذاری ها انواع مختلف دارند که برخی از آنها می تواند منجر به مهاجرت افراد به کشور کانادا گردد. هر کدام از روش های سرمایه گذاری نیاز به رعایت شرایط و عواملی دارد که در صورت رعایت و به کار گیری حداقل سرمایه لازم می توان به کشور کانادا مهاجرت نمود. در زیر عناوین انواع سرمایه گذاری ها و هزینه های مربوط به آن ها قرار داده شده است.

هزینه سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری ها انواع مختلف دارند که برخی از آنها می تواند منجر به مهاجرت افراد به کشور کانادا گردد. هر کدام از روش های سرمایه گذاری نیاز به رعایت شرایط و عواملی دارد که در صورت رعایت آنها را به کار بردن حداقل سرمایه لازم می توان به کشور کانادا مهاجرت نموده در زیر عنوان های زیر انواع سرمایه گذاری و هزینه های آن ها قرار داده شده است.

هزینه ثبت شرکت در کانادا

روش ثبت شرکت از روش های سرمایه گذاری در کانادا می باشد اما چون از این طریق نمی توان مهاجرت نمود افراد باید یا از طریق کار یا کار آفرینی اقدام نمایند که هر کدام از این روش ها دارای هزینه خاص خود می باشد.

هزینه ویزای استارت آپ کانادا

همانطور که گفته شد استارتاپ یکی از روش های سرمایه گذاری در کانادا می باشد که از کم هزینه ترین روش های سرمایه گذاری است. افراد می‌توانند با این روش،به کانادا مهاجرت نمایند. افراد برای روش استارت آپ باید حدود 2075 دلار هزینه نماید. در این روش سرمایه حداقل 60 هزار دلاری مورد نیاز است.

هزینه روش های کارآفرینی کانادا

روش کار آفرینی در استان های مختلف می تواند با هزینه متفاوتی روبرو گردد. افرادی که از این طریق اقدام می نمایند باید 1325 دلار هزینه این روش کنند. علاوه بر این فرد باید سرمایه مورد نیاز را برای هر استان در نظر داشته باشد در جدول زیر میزان حداقل سرمایه در هر استان قرار داده شده است:

استانمیزان سرمایه گذاری
نیوبرانزویکحداقل 150 هزار دلار
نووا اسکوشیاحداقل 150 هزار دلار
پرنس ادواردحداقل 150 هزار دلار
آنتاریوحداقل 100 هزار دلار

هزینه خود اشتغالی در کانادا

خود اشتغالی یکی از راه های مهاجرت به کانادا است که در این راه محاسبه امتیاز ضروری است. افرادی که از این طریق اقدام می نمایند باید هزینه 2075 دلاری را در نظر بگیرند. علاوه بر این برای همسر خود حدود 1325 دلار و برای هر فرزند باید 225 دلار هزینه نمایند.

هزینه مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کشور کانادا یکی از راه های مهاجرتی می باشد که افراد می توانند از این طریق در ابتدای مهاجرت خود دارای درآمد باشند. مهاجرت کاری از روش های مختلف انجام می پذیرد به طور کلی این روش کم هزینه ترین روش مهاجرتی می باشد که صرفاً فرد باید هزینه تمکن مالی را برای مهاجرت خود در نظر داشته باشد. این مبلغ حدود 10 الی 12 هزار دلار خواهد بود.

هزینه خود اشتغالی در کانادا

خود اشتغالی یکی از راه های مهاجرت به کانادا است که در این راه محاسبه امتیاز ضروری است. افرادی که از این طریق اقدام می نمایند باید هزینه 2075 دلاری را در نظر بگیرند. علاوه بر این برای همسر خود حدود 1325 دلار و برای هر فرزند باید 225 دلار هزینه نمایند.

هزینه مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کشور کانادا یکی از راه های مهاجرتی می باشد که افراد می توانند از این طریق در ابتدای مهاجرت خود دارای درآمد باشند. مهاجرت کاری از روش های مختلف انجام می پذیرد به طور کلی این روش کم هزینه ترین روش مهاجرتی می باشد که صرفاً فرد باید هزینه تمکن مالی را برای مهاجرت خود در نظر داشته باشد. این مبلغ حدود 10 الی 12 هزار دلار خواهد بود.

هزینه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

از راه های متداول اقامت کانادا مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. کشور کانادا با توجه به اینکه کشور انگلیسی زبان است اما نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان از هزینه کمتری برخوردار است ولی به طور کلی نسبت به سایر کشورها هزینه های تحصیل بالاتر میباشد. تحصیل در کانادا از ابتدایی تا فوق دکترا می تواند انجام پذیرد. افراد زیادی از سراسر دنیا با توجه به سیستم آموزشی عالی کشور برای تحصیل خود به دانشگاه ها و آموزشگاه های کشور کانادا اعتماد نموده و مهاجرت تحصیلی به کانادا می نمایند.

هزینه های زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کشور کانادا معمولاً از دو بخش اجاره خانه و هزینه های روزمره زندگی تشکیل می شود. هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کشور کانادا متفاوت است همچنین هزینه اجاره خانه یا خرید خانه در کشور کانادا نیز در هر شهر یا استان متفاوت با دیگری است. در ادامه به صورت حدودی با این هزینه ها آشنا می شوید.

هزینه مسکن در کانادا

هزینه اجاره مسکن می‌تواند به طور کلی در کشور کانادا برای خانه های یک خوابه یا سه خوابه متفاوت باشد. اما این که ملک مورد نظر در مرکز شهر باشد یا خارج از مرکز شهر نیز در میزان اجاره خانه موثر است. برای مثال هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه می تواند بین ۶۵۰ دلار تا ۲۱۰۰ دلار باشد همچنین هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه می تواند بین ۱۱۰۰ دلار تا ۴ هزار دلار در مناطق مختلف کشور کانادا متغیر باشد. در جدول زیر می توانید هزینه میانگین اجاره خانه و همچنین قیمت متوسط هر متر مربع آپارتمان را در کشور کانادا مشاهده نمایید.

مواردهزینه دلار کانادا
هزینه اجاره ماهانه آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر1,363.06
هزینه اجاره ماهانه آپارتمان 1 خوابه خارج از مرکز شهر1,139.50
هزینه اجاره ماهانه آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر2,184.35
هزینه اجاره ماهانه آپارتمان 3 خوابه خارج از مرکز شهر1,856.45
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر5,855.59
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز4,394.78

هزینه ماهیانه زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا بسته به سبک زندگی فرد و شهر و استان محل زندگی متفاوت خواهد بود و به طور میانگین 2,800 دلار کانادا در ماه می باشد. برای مثال، هزینه زندگی در شهرهایی مانند ونکوور و تورنتو از باقی شهرهای کانادا گران تر است. جدول زیر بخشی از هزینه های زندگی روزمره در دو شهر کانادا را شرح خواهد داد:

اقلامهزینه در ونکوورهزینه در مونترال
رستوران
غذا در رستوران ارزان قیمت17.50 دلار15 دلار
غذا برای دو نفر80 دلار60 دلار
بازار
یک لیتر شیر2.46 دلار2.06 دلار
یک کیلوگرم برنج4.17 دلار3.16 دلار
1 کیلو گرم سینه مرغ15.34 دلار15.17 دلار
1 کیلو گرم گوجه فرنگی4.88 دلار4.09 دلار
1 کیلو گرم سیب زمینی3.01 دلار2.61 دلار
1 کیلو گرم گوشت گاو18.28 دلار16.59 دلار

مدت زمان مهاجرت به کانادا

کشور کانادا دارای امکانات و مزیت های بسیار زیادی است از این رو افراد زیادی تمایل دارند در این کشور مستقر شوند و به این کشور مهاجرت نمایند. برای مهاجرت به کانادا، فرد باید به مدت 730 روز یعنی 2 سال از 5 سال در این کشور زندگی نماید و بیمه و مالیات خود را بپردازد. البته باید گفت در برخی از روش ها مانند روش های اکسپرس اینتری یا روش استارت آپ افراد از همان ابتدا و به محض ورود اقامت دائم خود را اخذ می نمایند و دیگر در این روش ها نیازی به سپری کردن ۲ سال نخواهد بود.

مدت زمان گرفتن کارت PR کانادا

مدت زمان گرفتن کارت PR کانادا بسته به اینکه قرار است متقاضی برای اولین بار کارت PR کانادا خود را دریافت نماید یا می خواهد کارت PR کانادا خود را تمدید کند، متفاوت می باشد. زمانی که IRCC یک درخواست را از افرادی که شرایط خود را برآورده کرده‌اند، دریافت می‌کند، حدود 45 روز طول می‌کشد تا کارت PR کانادا برای ساکنان دائم جدید پردازش شود. درخواست برای تمدید کارت PR کانادا، معمولاً 104 روز طول می کشد. می توانید زمان های به روز پردازش درخواست  و مدت زمان گرفتن کارت PR کانادا را در وب سایت IRCC بیابید.

با این حال، مدت زمان گرفتن کارت PR کانادا برای بسیاری از متقاضیان ممکن است چندین ماه طول بکشد. بنابراین، ایده خوبی است که زمان زیادی را برای رسیدگی به درخواست کارت PR کانادا خود در نظر بگیرید.

وکیل مهاجرت به کانادا

کشور کانادا با اینکه کشور مهاجر پذیری است اما نسبت به مهاجران برخی از کشورها مانند ایران سختگیری بسیار زیادی دارد. از این رو استفاده از وکیل مهاجرت به کانادا بسیار در روند کار موثر است زیرا وکیل دارای تجربه بالایی است و بسیاری از موارد و نکات مهم که در قوانین مهاجرت کانادا به صورت کتبی نوشته نشده است را می داند و برای بهبود و پیشرفت در روند پروسه مهاجرت، راهکارهای موثر و کاربردی پیشنهاد می‌کند.

مهاجرت به کانادا بدون وکیل

مهاجرت به کشور کانادا بدون وکیل نیز امکان پذیر است اما همانطور که اشاره شد کشور کانادا حساسیت بیشتری بر روی مهاجرانی که از کشور ایران می آیند نشان می‌دهد و آفیسر ویزا در صورت دیدن کوچکترین ایراد در پرونده به راحتی می تواند ویزای متقاضی را رد کند. بنابراین می بایست که حتی الامکان از وکلای مهاجرتی مجرب در این مسیر مهم استفاده نمود تا شانس مهاجرت به کشور کانادا را متقاضی از دست ندهد زیرا ریجکتی ویزا ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

اخذ مشاوره مهاجرت به کانادا قبل از اقدام برای مهاجرت به این کشور می‌تواند بهترین مسیر مهاجرت برای متقاضی را مشخص نماید و از بین روش های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و نو آفرینی بهترین روش که دارای ریسک پایین تری است انتخاب شود. مشاور مهاجرتی در مسیر مهاجرت به کانادا انتخاب بهترین راه از راه های مهاجرت به کانادا بسیار موثر است. استفاده از چنین مشاوره ای می تواند باعث شود که متقاضی کم هزینه ترین روش مهاجرت به کانادا را نیز انتخاب نماید. مشاور مهاجرتی در تمامی مسیر مهاجرت متقاضی را همراهی می‌کند و قدم به قدم در تمامی مراحل کار متقاضی را راهنمایی می کند. موسسه مشاوره ای MIE با سال ها تجربه در زمینه خدمات مهاجرتی می تواند شما را در امر مهاجرت به کشور کانادا یاری نماید. می توانید با تماس با مشاورین موسسه MIE مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت به کانادا دریافت نمایید.

امتیاز مهاجرت به کانادا

اصولاً روش های مهاجرتی به کشور کانادا بر اساس امتیاز بندی می باشد یا به اصطلاح POINT BASED SYSTEM است. برای مثال در روش مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در کشور کانادا شخص از مواردی مانند مدرک زبان، مدرک تحصیلی سن، سابقه کار و غیره دارای امتیاز می باشد. بنابراین محاسبه امتیاز در هنگام انتخاب روش مهاجرتی یا استان مورد نظر برای مهاجرت بسیار مهم است. بهتر است شخص در راهی قدم بگذارد که حداقل امتیاز لازم را کسب نموده است زیرا به علت زمان بر بودن برنامه های مهاجرتی کانادا ممکن است شخص با امتیاز کم اقدام نماید و پس از صرف انرژی و هزینه سرانجام نتواند نتیجه مثبتی اخذ نماید. هر شخص می تواند با مراجعه به جدول امتیاز بندی مهاجرت به کانادا امتیازات خود را محاسبه نماید.

مدارک لازم برای اقامت در کانادا

از آنجایی که روش های متفاوتی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد، مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا نیز برای هر روش مهاجرتی متفاوت می باشد که باید به سفارت کشور کانادا ارائه گردد. اما یکسری مدارک کلی و مشترک در همه مسیرها، برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد. از مهمترین مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا می توان به موارد زیر نام برد:

مدرک تحصیلی

سوابق کاری

رزومه

مدرک زبان

مدارک هویتی

عکس

عدم سوء پیشینه

معاینات پزشکی

فرم درخواست ویزا

سند ازدواج یا طلاق

نامه اثبات تمکن مالی

مدارک فرزندان وابسته

برای مهاجرت به کانادا با توجه به روش مورد نظر، فرد مدارک مختلفی را ارائه خواهد داد. حال اگر فرد بخواهد سکونت دائمی کانادا را به دست آورد، باید مدارک لازم را ارائه دهد. از شرایط و مدارک لازم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اثبات حضور در کانادا به مدت 730 روز از 5 سال

پرداخت بیمه در طی مدت حضور

پرداخت مالیات در مدت حضور

نداشتن سوء پیشینه

داشتن تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مدارکی که هنگام مهاجرت به کشور کانادا به آن نیاز دارید مدرک زبان است. این مدرک مهم در تمامی روش های مهاجرتی کانادا وجود دارد و دارای امتیاز بسیار زیادی است. در واقع افرادی که توانایی صحبت به زبان انگلیسی همچنین نگارش و فهمیدن آن را در سطوح بالاتری داشته باشند، شانس بیشتری نیز برای مهاجرت به این کشور خواهند داشت. بنابراین توصیه می‌شود که این مدرک بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

قوانین کسب اقامت دائم (PR) و تابعیت کانادا

دریافت اقامت و تابعیت از راه های مختلفی ممکن است که قوانین مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت از طریق هر کدام متفاوت می باشد. از انواع روش های مهاجرت به کانادا، امکان اخذ اقامت دائم پس از 3 سال و امکان اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا پس از 5 سال در صورت نداشتن جرم و همچنین انطباق پذیری با جامعه کانادا وجود خواهد داشت.

البته این نکته مهم است که در بعضی از روش های سرمایه گذاری امکان دریافت اقامت دائم کانادا در مدت زمان کمتر از سه سال نیز وجود دارد. همچنین در مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری یا اسکیل ورکر به شخص در همان ابتدای ورود به کانادا اقامت دائم اعطا می شود. در مورد تحصیل در کانادا، هیچ کشوری در شرایط عادی، به صرف تحصیل در آن کشور اقامت دائم نمی دهد، اما فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا این امکان را به فرد می دهد که پس از تحصیل در کانادا و در مواردی که دوره تحصیل بیش از 9 ماه باشد، در کانادا مانده و به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن کار، اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نموده و اقامت خود را در کانادا ادامه دهد.

نکته قابل توجه دیگر در خصوص تابعیت کانادا این است که دارندگان ویزای توریستی کانادا نمی توانند تابعیت و پاسپورت کانادا را کسب نمایند. در واقع ویزای توریستی به اقامت دائم و تابعیت منجر نمی گردد. بین اقامت دائم و تابعیت تفاوت وجود دارد و افراد از حقوق مختلفی برخوردارند. به عنوان یک فردی که دارای اقامت دائم است، شما مزایای اجتماعی که شهروندان کانادا دریافت می کنند، از جمله پوشش خدمات بهداشتی و درمانی را دریافت خواهید کرد.

شما می توانید در هر نقطه ای از کانادا زندگی، کار یا تحصیل کنید. البته شما نیز مسئولیت هایی در قبال کشور کانادا خواهید داشت و باید مالیات پرداخت کنید و به قوانین کانادا در سطوح فدرال و دولتی احترام بگذارید. تفاوت شما با شهروندی که تابعیت کانادا را دارد این است که شما نمی توانید رای دهید یا یا در مشاغل سیاسی و دولتی مشغول به کار شوید و در برخی از مشاغل را که نیاز به تایید امنیتی بالا دارند، اشتغال داشته باشید.

معرفی سایت اداره مهاجرت کانادا

اداره مهاجرت کشور کانادا دارای یک وبسایت رسمی می باشد که قطعا بهترین مرجع و راهنمای مهاجرت به کانادا حساب می شود. این وب سایت رسمی تمامی اطلاعات و شرایط رفتن به کانادا را نشان می دهد همچنین روش های متعدد مهاجرت به این کشور در این وب سایت معرفی گردیده است آدرس زیر نشان دهنده لینک وب سایت رسمی اداره مهاجرت کشور کانادا جهت راهنمای اقامت در کانادا برای شما عزیزان است.

سایت اداره مهاجرت کانادا

https://www.canada.ca/en.html

ویژگی های بهترین موسسه مهاجرتی کانادا

تا اینجا با تمامی راه های مهاجرت به کانادا آشنا شدید و شرایط رفتن به کانادا از طریق هر یک از مسیرهای مهاجرتی را آموختید. هر یک از این روش های مهاجرتی قوانین مخصوص به خود دارند و با پیچیدگی های حقوقی منحصری همراه اند. به همین دلیل نقش موسسات مهاجرتی کانادا در راستای راهنمای مهاجرت به کانادا اهمیت می یابد. مسلما همه افراد نمی توانند تمامی مسائل حقوقی یک کشور را بیاموزند، بنابراین بهره گیری از دانش بهترین متخصصین راه حل مناسبی است. موارد متعددی را می توان به عنوان ویژگی های بهترین موسسه مهاجرتی کانادا نام برد که می توانند شما را در انتخاب یاری دهند.

مهم ترین عامل در انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی کانادا، صداقت آن است.

موسسه MIE مفتخر است که همیشه با صداقت با موکلین خود برخورد کرده است. همیشه تلاش کرده ایم مسیری را به شما پیشنهاد دهیم که حقیقتا مناسب شرایط شما است. هر پروسه مهاجرتی دارای ریسک های متعددی است و حتی اگر شرایط مهاجرت از یک روش را داشته باشید همیشه با ریسک همراه است. در موسسه MIE می توانید مطمئن باشید که تمامی ریسک ها با شما مطرح می شود و حتی راه های جایگزین و برنامه های پشتیبان در نظر گرفته می شود.

بهره گیری از دانش مشاورین و وکلای بین المللی متخصص یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی کانادا است.

نکته مهم دیگر در موسسه ملک پور بهره گیری از دانش مشاورین و مشورت با وکلای محلی بین المللی متخصص و استفاده از تخصص آن ها است. برای مهاجرت به کانادا می توانید مستقیما با عضو رسمی سازمان ICCRC مشاوره داشته باشید و با اطمینان کامل قوانین به روز در پرونده شما به کار گرفته شود. علاوه بر این در روش های مختلف مهاجرتی که برای کشور کانادا وجود دارد، وکلای رسمی کشور کانادا در روند پرونده های موسسه MIE ناظر هستند و متقاضیان را همراهی می کنند.

 یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی کانادا پرونده های موفق و سابقه کاری موسسه است.

نکات مهم دیگری را نیز می توان به عنوان ویژگی های بهترین موسسه مهاجرتی کانادا نام برد. اما قطعا نتیجه عمل بسیار بلند تر از هر صدای دیگری صحبت می کند. موسسه ملک پور با نزدیک به دو دهه سابقه در امر مهاجرت پرونده های موفق بسیاری در زمینه های مهاجرتی متخلف دارد که قطعا تمامی این پرونده ها به دلیل تجربه کافی، اطلاعات به روز و بهره گیری و مشورت با وکلای متبحر که به تمامی قوانین کانادا آگاهی دارند، صورت گرفته است.

سوالات متداول در رابطه با شرایط مهاجرت به کانادا

بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟

تحصیل در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه Skilled Worker، برنامه های سرمایه گذاری و برنامه های استارت آپ و کارآفرینی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا هستند.

هزینه زندگی در کانادا چه میزان است؟

متوسط هزینه زندگی در کانادا حداقل ۱۵ هزار دلار در سال است.

چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟

برای مهاجرت به این کشور ابتدا باید راه های امکان پذیر را با توجه به شرایط خود بسنجید. گاهی لازم است با توجه به روشی که انتخاب می کنید، شرایطی را فراهم کنید. مثلا مدرک زبان تهیه کنید یا سرمایه مورد نیاز را فراهم کنید.

شرایط مهاجرت به کانادا 2023 چگونه است؟

برای مهاجرت به کانادا در سال 2023 می توان از روش هایی همچون تحصیل، گرفتن جاب آفر، اسکیل ورکر، کارآفرینی، نوآفرینی و ازدواج اقدام کرد.

برای سفر به کانادا چه نوع ویزایی باید درخواست کرد؟

با دریافت ویزای توریستی یا ویزای مالتیپل کانادا می توان به این کشور سفر کرد.

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله مطالعه نمودید، اصلی ترین راه های مهاجرت به کانادا شامل تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می باشد. دولت کانادا مسیرهای متنوعی برای مهاجرت به کانادا مهیا کرده است که می بایست متناسب با شرایط خود یکی از این مسیرها را برای مهاجرت برگزینید. در مورد بهترین مسیر مهاجرت به کانادا می توان گفت مسیر اکسپرس اینتری و استارتاپ در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید، جزو بهترین مسیرهای مهاجرت به کانادا هستند. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه شرایط مهاجرت به کانادا در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

دسته بندی شده در: